Zpět na » » Plzeň znovu posiluje: Přichází Fortune Bassey z Ferencvárose Budapešť

- Plzeň znovu posiluje: Přichází Fortune Bassey z Ferencvárose Budapešť

 Plzeň znovu posiluje: Přichází Fortune Bassey z Ferencvárose Budapešť © fcviktoria.cz - Nová posila Fortune Bassey s trenérem Viktorie Plzeň

2

Líbilo se

12.08. - Čtvrteční úspěch Plzně zajistil do Štruncových sadů jednorázový bonus, kterým je částka přes 200 milionů korun a je vidět, že vedení klubu se činí. Viktoria Plzeň vítá ve svém kádru útočníka Fortune Basseyho, který přichází z maďarského Ferencvárose na roční hostování s následnou opcí. Tento hráč ve FORTUNA:LIZE strávil loňskou podzimní část, kdy v dresu Českých Budějovic vstřelil 9 branek.

Třiadvacetiletý útočník se ihned po svém příchodu zapojí do tréninku a trenérům by měl být k dispozici již pro sobotní ligový duel s Hradcem Králové. „Fortune v Budějovicích ukázal, že jde o výborného útočníka. Má potřebnou rychlost, dynamiku a dobré zakončení,“ řekl na jeho adresu hlavní kouč Michal Bílek.

„Viktorii velmi dobře znám, je to velký klub s velkými ambicemi. Když se tato možnost naskytla, neváhal jsem. Je to pro mě obrovská výzva, čekají nás velké zápasy v Evropě i v lize a já udělám všechno pro to, abych byl pro tým přínosem,“ má jasno hráč s přezdívkou „Forty“.

Spekuluje se také nad tím, že Plzeň přivede ještě hrotového útočníka, protože Tomáše Chorého trápí drobné zranění kolene a vypadá to, že ještě než vypuknou evropské soutěže, tak Chorého čeká drobný artroskopický zákrok. Tým také bude chtít do velkého zápasového vytížení zapojit co nejvíce hráčů, aby nedošlo k nějakému zranění z důvodu neúnosného nasazení.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články