Zpět na » » Sinobo Stadium nejspíše znovu mění název. Fanoušci Slavie to považují za frašku

- Sinobo Stadium nejspíše znovu mění název. Fanoušci Slavie to považují za frašku

Sinobo Stadium nejspíše znovu mění název. Fanoušci Slavie to považují za frašku © slavia.cz - Stadion Slavie mění název

0

Líbilo se

12.07. - Na českém internetu kolují fotografie, jak stavaři sundávají název Sinobo Stadium a nahrazují ho pojmem FORTUNA ARENA. Klub Slavie se k situaci nevyjádřil, ale fanoušci mají jasný názor. Podle nich klub mění název stadionu. Reakce fanoušků Slavie jsou převážně negativní a chystanou změnu kritizují.

Je běžné, že před novou sezónou do jednotlivých týmů přicházejí noví sponzoři, kteří mají své požadavky, ale aby se za poslední tři roky třikrát měnil název stadionu, to už je moc. Naprostým právem se fanouškům pražské Slavie nelíbí změna ze Sinobo Stadium na FORTUNA ARENA, která s největší pravděpodobností nastane.

„Nechápu proč se zas mění název, ale za mě je to prostě Eden,“ napsal jeden z fanoušků pražského celku. „Tak hlavně, že nám ten chrám nenatřeli na žluto. Sponzorské peníze se určitě hodí,“ dodal další.

Našli se i komentáře, které byly spíše humorného charakteru: „Že jsem nesmělý, ale pokud je Fortuna liga a zároveň je Fortuna náš sponzor, není to střet zájmů?“

Řada fanoušků má ještě FORTUNU spojenou se Spartou Praha, kdy její nápis nosil na drese obávaný bouřlivák Tomáš Řepka: „Já nevím, já tu fortunu mám tak nějak spojenou se Spartou.“

Ať už to dopadne s názvem stadionu jakkoliv, tak jedno je jisté: Pro fanoušky Slavie to bude navždy EDEN a nebude hrát roli, jaký sponzor má zrovna na název stadionu vliv.

Může jít o obrázek 6 lidem a venkovnímu

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články