Zpět na » » Pavel Vrba má nové angažmá, míří do Baníku Ostrava

- Pavel Vrba má nové angažmá, míří do Baníku Ostrava

Pavel Vrba má nové angažmá, míří do Baníku Ostrava © sparta.cz - Pavel Vrba

1

Líbilo se

14.05. - VIDEO Jednu Plzeň mi dejte, ne radši vodku, aneb Baník Ostrava ve vtipném videu oznámil příchod Pavla Vrby. Nejdříve to vypadalo, že Baník angažuje trenéra Pavla Hapala, ale odvolání Vrby ze spartánské lavičky s plány tak zamíchalo, že je to právě Vrba, kdo přebírá ostravský Baník.

„Jednání s Pavlem Vrbou bylo rychlé, korektní a byla z něj cítit obrovská chuť se vrátit do Baníku,“ řekl výkonný ředitel Baníku Ostrava Michal Bělák.

„V momentě, kdy jsem skončil na Spartě, tak jsem dostal kontakt z Baníku a ty námluvy byly velice rychlé, protože obě dvě strany cítily, že chceme ten krok udělat. Bylo to rychlé jednání a bez komplikací,“ řekl Pavel Vrba.

„Těším se hodně, nebyl jsem tu nějakou dobu a vracím se po několika letech a doufám, že v Baníku budou se mnou spokojeni. Zatím jsem neviděl všechny prostory, ale když vidím ty plochy a to zázemí, tak Baník už je tam, kde by měl být a je dobře, že ty podmínky máme a ukážeme na Vítkovicích, jak jsme silní,“ dodal Vrba.

„V realizačním týmu se ještě řeší několik otazníků. Teď ale máme především velkou radost, že hlavní trenérský post jsme mohli obsadit tak renomovanou personou, která se navíc orientuje i v našem prostředí,“ závěrem řekl sportovní ředitel Alois Grussmann.

Vsaďte si na zápasy Fortuna:Ligy!

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Super, příští sezonu to vidím na poháry, pokud neodejdou hlavní hráči jako Almási, Tetour a podobně. Myslím, že Rosický je naprostá mimóza a Sparťani udělali obrovskou chybu.

AVSuvorov
Nejnovější články