Zpět na » » Rozhodčí z Polska opět v Česku. Dohlédnou na zápas Slavie s Plzní

- Rozhodčí z Polska opět v Česku. Dohlédnou na zápas Slavie s Plzní

Rozhodčí z Polska opět v Česku. Dohlédnou na zápas Slavie s Plzní © fotbalportal.cz - Rozhodčí Bartosz Frankowski

2

Líbilo se

27.04. - Komise rozhodčích FAČR potvrdila, že nedělní nádstavbové utkání mezi Slavií a Plzní bude v režii polských sudích. Je to z důvodu, že arbitři ze zahraničí se v minulých zápasech osvědčili, ale také si oba týmy u tuto možnost zažádaly a nikomu nevadí, že náklady za ně budou třikrát vyšší, než kdyby zápas řídili čeští sudí.

Jak už bylo několikrát řečeno, náklady na zahraniční arbitry vyjdou na 300 tisíc. Přesto všichni tuhle možnost vítají, protože sudí se v minulých utkáních osvědčili a panují obavy, že by tento zápas domácí arbitři, mezi kterými jsou po nedávných korupčních skandálech především mladí a nezkušení, nezvládli.

Jako hlavní rozhodčí byl delegován pětatřicetiletý Bartosz Frankowski, který v nejvyšší polské soutěži odřídil více než 250 zápasů. Kromě toho Frankowski působí od roku 2014 na listině rozhodčích UEFA a na kontě má i zápasy v soutěžích v Saúdské Arábii, Japonsku nebo Moldavsku.

Společně s ním přijedou i asistenti Boniek a Winkler, kteří v Polsku patří k těm nejlepším. Čtvrtým rozhodčím bude náš Marek Radina, který v lize doposud odřídil osm zápasů a na listině pro profesionální soutěže působí první sezónu.

Kosovan Football ???????? on Twitter:

Utkání se hraje v neděli od 19:00 v Sinobo Stadium a na tento ostře sledovaný zápas si můžete vsadit u sázkové kanceláře Fortuna.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články