Zpět na » » Nové logo Slavie? Možná před další sezónou, klub se zatím nevyjádřil

- Nové logo Slavie? Možná před další sezónou, klub se zatím nevyjádřil

Nové logo Slavie? Možná před další sezónou, klub se zatím nevyjádřil © slavia.cz - Dočká se pražská Slavia změny loga?

1

Líbilo se

14.01. - BULVÁRNÍK Před sezónou 2020/2021 změnila své logo pražská Sparta a zařadila se tak mezi týmy, kteří modernizují celkový pohled na klub. Slavie se k aktualizaci loga zatím neodhodlala, ale spekuluje se, že má k tomu nakročeno. Její příznivec a grafik Josef Čihák představil různé návrhy a ty se fanouškům zamlouvají.

Za posledních několik let se ve Slavii změnilo skoro všechno. Přišli noví majitelé, noví hráči, stadion dostal jiný název a nyní tak Slavie zažívá velmi úspěšné období. Přesto se dá očekávat, že brzy přijde ještě jedna změna. Dojde k úpravě loga.

V české lize se ke změně odhodlala konkurenční Sparta a ze zahraničí například Juventus. Nové logo před nedávnem představil i FAČR.

Když Juventus změnil logo, řada fanoušků byla silně nespokojená a podrážděná. U pražské Sparty tak silné reakce nebyly a nové, jednodušší logo sklidilo celkem úspěch.

Mezi fanoušky Slavie převládá názor, že drobná změna by neuškodila, ale logo musí pořád obsahovat autentické rysy toho starého. A jak by nové logo mohlo vypadat? Slávistický příznivec a také grafik Josef Čihák na svém Twitteru ukázal různé varianty a některé jsou opravdu zajímavé. Co myslíte?

Pořád se ovšem jedná o spekulace, protože nikdo z klubu se k úpravě loga zatím nevyjádřil a jisté je, že Slavia dokončí tuto sezónu s logem stávajícím.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Blbost - jaké nové logo ????? Akorát bych navrhoval do znaku místo slova KOPANÁ rok založení - 1892 !!! Ostatní bych nechal, jak to je !!

pavelprvni
Nejnovější články