Zpět na » » Tomáš Řepka považuje několik hráčů Sparty za nekopy. Dejte přednost mladým, vzkázal přes sociální sítě

- Tomáš Řepka považuje několik hráčů Sparty za nekopy. Dejte přednost mladým, vzkázal přes sociální sítě

Tomáš Řepka považuje několik hráčů Sparty za nekopy. Dejte přednost mladým, vzkázal přes sociální sítě © sparta.cz - Tomáš Řepka

3

Líbilo se

22.11. - Šlágr 15. kola FORTUNA:LIGY mezi domácím 1. FC Slovácko a Spartou nedopadl pro letenské vůbec dobře a z Moravy si odvezli debakl 4:0. To, co hráči sparty na hřišti převedli se nelíbilo nikomu. Nejvíce se do hráčů pustil bývalý Sparťan Tomáš Řepka, který řadu z nich označil za nekopy.

Již před utkáním bylo jasné, že atmosféra na utkání bude bouřlivá, protože bylo už dopředu vyprodáno. Na Slovácko také za patřičných bezpečnostních opatření dorazila i početná skupina fanoušků Sparty přímo z Prahy. Kdyby však věděli, jak utkání dopadne, určitě by si cestu rozmysleli.

Jeden z nich přímo po utkání prohlásil: „Jedu sem 400 kilometrů, abych každý 100 dostal jednu branku.“

U rozzlobených fanoušků a nespokojeného Pavla Vrby to neskončilo. Výkon letenských ostře zkritizoval bývalý hráč Sparty Tomáš Řepka, který na svém instagramovém profilu uvedl:

„Doufám, že tahle facka donutí něco s tou sestavou udělat. Že místo nekopů typu Vindheim, Štětina, Sáček, ... začne dávat příležitost nadějným mladíkům jako je Gabriel, Vitík, Karabec. Horší to být nemůže a kluci se aspoň otrkaj. To je můj názor. Může se vám líbit a nebo ne, ale jako Sparťan mám právo to hodnotit. A jako člověk co chce jednou trénovat a dělá pro to maximum, aby vedl tým, to budu dělat.“

Celkově se Sparta v zápase do ničeho vážného nedostala, ale již ve čtvrtek v rámci Evropské ligy bude mít příležitost si napravit reputaci ve venkovním zápase proti Rangers.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 22.11. Odpovědět

Super výkon od slovácka doufám, že si udrží formu kádr na hodně dlouho a možná bude i souboj o titul :)

Nejnovější články