Zpět na » » Jeho spoluhráči dřou, on je s přítelkyní v Monte Carlu. Řeč je o Adamu Hložkovi, který si dopřává zaslouženou dovolenou

- Jeho spoluhráči dřou, on je s přítelkyní v Monte Carlu. Řeč je o Adamu Hložkovi, který si dopřává zaslouženou dovolenou

Jeho spoluhráči dřou, on je s přítelkyní v Monte Carlu. Řeč je o Adamu Hložkovi, který si dopřává zaslouženou dovolenou © fotbalportal.cz - Adam Hložek s přítelkyní na dovolené

2

Líbilo se

07.07. - BULVÁRNÍK Není nad to zajeď si na romantickou dovolenou ve dvou do Monaka, ještě když vaši spoluhráči podstupují náročné tréninky v úmorných vedrech. Přesně tohle zažívá sparťanský talent Adam Hložek, který má po prodloužené sezóně kvůli EURU 2020 konečně volno a s přítelkyní vyrazil na dovolenou.

Adam Hložek nastoupil do všech třech zápasů skupinové fáze EURA 2020 jako střídající hráč. Gól sice nevstřelil, ale českému týmu pomohl probojovat se do čtvrtfinále s Dánském, které sledoval pouze z tribuny. Nicméně ani tohle překvapivé rozhodnutí trenéra Šilhavého nic nezměnilo na tom, že má Hložek právo na fotbalový oddych.

To, že jeho týmoví spoluhráči měli zhruba jednadvacetidenní dovolenou, ho mrzet nemusí. Osmnáctiletého Hložka se za služby pro reprezentaci netýká část letní přípravy a od klubu dostal náhradní volno. To se rozhodl věnovat své přítelkyni, kterou několik dní během evropského šampionátu neviděl a mladý pár si nyní užívá společné chvíle v Monaku.

Na nadcházející fotografii můžete vidět, jak vypadá pravá letní pohoda s letním míchaným drinkem a sushi vedle sebe. Samozřejmě berme v potaz, že drink je v levnější verzi bez alkoholu, protože takový talent jako je Hložek, si nemůže dovolit porušit životosprávu ani během dovolené.

Ovšem je úctyhodné, že se Hložek během své dovolené zajímá i dění v klubu. Společně s dvacetiletou přítelkyní se dívají na klubová videa z rakouského soustředění letenského týmu.

My jenom budeme doufat, že Adam zůstane hlavou na zemi a nezavítá do nějakého kasina, protože by se velice rychle mohlo stát, že z těžce vydělaných peněz fotbalem, by mu jich moc nezbylo. Nebyl by první ani poslední troufalec, kterého by potkal podobný osud.

Když se od hazardních her vrátíme zpátky k fotbalu, ta to vypadá, že nadcházející sezónu stráví Hložek ve Spartě a očekávaný přestup do Premier League se uskuteční až v jednom z nadcházejích přestupových období.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články