Zpět na » » Pavel Horváth vyměnil fotbal za práci na zahradě, žehlení a přidal i další domácí aktivity

- Pavel Horváth vyměnil fotbal za práci na zahradě, žehlení a přidal i další domácí aktivity

Pavel Horváth vyměnil fotbal za práci na zahradě, žehlení a přidal i další domácí aktivity © fkpribram.cz - Pavel Horváth

2

Líbilo se

26.03. - VIDEO Je to už 14 dní, kdy vedení v Příbrami rozhodlo o odvolání celého trenérského týmu v čele s Pavlem Horváthem. Tamní boss Starka ihned kontaktoval slovenského trenéra Valachoviče, který tam nastoupil a pokouší se o záchranu Příbrami v lize. A „Horvi?“ Ten už se z vyhazovu oklepal a dal se na domácí práce.

Jeho dosavadní trenérská kariéra je prozatím neúspěšná. Jako hlavní trenér v profesionálním fotbale si nevede moc dobře. V letech 2017-2018 vedl Sokolov, který kvůli finančním problémům musel druhou ligou opustit.

Žádný větší úspěch si nepřipsal ani, co by trenér v Příbrami. Urval body proti Plzni, Slavii, ale dlouhodobé výsledky chyběly. I přes to všechno se nebojí, si sám ze sebe udělat srandu

V posledním příspěvku na sociálních sítích zveřejnil krátké video, které okomentoval slovy: „Druhý týden bez fotbalu." A co přesně se ve videu odehrává?

Horváth vyměnil fotbal za domácí práce a dal se na žehlení, zastřihávání trávníku na zahradě a na další rekreační aktivity, jako třeba čtení knih a ostrouhávání pastelek. Také v jednom rozhovoru uvedl, že se teď, když má více volného času, začne věnovat sám sobě, protože po konci kariéry nějaká ta kila přibral.

Popis není dostupný.

V době, kdy ještě působil v Příbrami a Prymula navštívil utkání Slavie v Evropské lize, tak Horváth nahrál fotku z trenérské lavičky se vzkazem, že jedno místo má vedle sebe pořád volné, kdyby pan exministr Prymula měl zájem.

Je k údivu, že Horváth bere věci, tak jak jsou a tím, že si umí udělat ze sebe srandu pouze ukazuje, že je nad věcí a je to prostě „šprýmař,“ což potvrzoval i během své kariéry. Když se v Plzni dařilo, tak to byl vtip za vtipem. Na jedno z jeho starších vystoupení na tiskové konferenci, se můžete podívat v následujícím videu.

Uvidíme, jak to s Pavlem Horváthem půjde dál, protože i když to vypadá, že od trénování v profesionálním fotbale má na nějakou dobu pauzu, tak třeba vezme nějaký tým z nižších soutěží, nebo začne od mládeže. Všechno je možné.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články