Zpět na » » Ladislav Krejčí mladší a další mladíci podepsali ve Spartě nové smlouvy, cíle jsou vysoké

- Ladislav Krejčí mladší a další mladíci podepsali ve Spartě nové smlouvy, cíle jsou vysoké

Ladislav Krejčí mladší a další mladíci podepsali ve Spartě nové smlouvy, cíle jsou vysoké © sparta.cz - Ladislav Krejčí podepsal ve Spartě novou smlouvu

2

Líbilo se

22.03. - Sparta na svých webových stránkách informovala o tom, že prodloužila smlouvy s některými mladíky. Jedná se o Martina Vitíka, Tomáše Wiesnera, Adama Gabriela, Františka Kotka, ale hlavně jednadvacetiletého Ladislava Krejčího, který podepsal dlouholetý kontrakt do roku 2025.

Právě zmiňovaný Krejčí do Sparty přišel v létě 2019 z té doby druholigové Zbrojovky. S letenským týmem vyhrál MOL CUP a pravidelně nastupuje v zápasech FORTUNA: LIGY, kde v aktuální sezóně nastřílel už pět branek a stihl posbírat šest žlutých karet.

„Cítím se skvěle, jsem rád, že jsme se dohodli a můžu tady dál pokračovat. Za poslední dva roky se můj vztah hodně vyvinul, klub mi přirostl k srdci a cítím se tady výborně. Po fotbalové stránce se díky tomu můžu rozvíjet a předvádět ty nejlepší výkony,“ řekl Krejčí po podepsání nového kontaktu.

Před pár hodinami se Ladislav Krejčí odtrhl od A-týmu Sparty a s reprezentační jednadvacítkou se připravuje pod trenérem Karlem Krejčím na nadcházející Mistrovství Evropy ve Slovinsku. Lvíčata čekají ve skupině tři zápasy proti atraktivním soupeřům. Mezi ně patří Slovinsko, Itálie a vítěz minulého ročníku Španělsko.

Když se vrátíme zpátky ke Spartě, tak Krejčí ještě zmiňuje: „Po taktické stránce mě Sparta hodně naučila, zažil jsem několik trenérů, několik taktických stylů. Už dva roky hraji s nejlepšími hráči v Česku, to mě samozřejmě zlepšuje. Celkově myslím, že můj herní styl se posunul.“

Nelze nezmínit jeho budoucí cíle, protože tento hráč má, tak jako celá Sparta vysoké ambice a říká: „Ve Spartě bych si chtěl zahrát Ligu mistrů, vyřazovací fáze evropských pohárů a samozřejmě - chci titul.“

My mu přejeme hodně sportovních úspěchů, ale pokud Sparta bude hrát, tak jako proti Českým Budějovicím, kdy po bezbrankové remíze byl nad výkonem svých svěřenců Pavel Vrba dost rozčarován, tak s takovou se do Evropy nepodívá a pokud ano, tak pouze na chvíli.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články