Zpět na » » Jak reagoval trenér Baníku na červenou kartu svého svěřence Filla?

- Jak reagoval trenér Baníku na červenou kartu svého svěřence Filla?

Jak reagoval trenér Baníku na červenou kartu svého svěřence Filla? © slavia.cz - Laštůvka při odkopu, který se nepovedl

3

Líbilo se

07.03. - VIDEO Šlágr 22. kola FORTUNA: LIGY mezi Slavií a ostravským Baníkem dopadl lépe pro domácí. Pražané se v generálce před čtvrtečním utkání EL poradili s Baníkem Ostrava, který porazili 2:1. Ideální výkon to z jejich podání zdaleka nebyl a nebýt zbytečného vyloučení ostravského Filla, tak Ondřej Smetana mohl v pozice hlavního trenéra Baníku slavit možný bodový zisk.

Všechno odstartovalo už ve 3. minutě, když se Baník tlačil do útoku. Jan Bořil čistým zákrokem odstavil tělem Martina Filla, který se po něm ohnal rukou, což hlavní sudí Ondřej Pechanec ohodnotil červenou kartou, kterou VAR posvětil a předzápasová taktika hostujícího trenéra dostala značné trhliny a stala se bezpředmětnou.

Zajímavou reakci předvedl hlavní trenér Baníku Ondřej Smetana. Normální fanoušek by čekal emotivní slovní projev k hlavnímu rozhodčímu, místo toho trenér si sedl na lavičku a pět minut jenom seděl. Poté okamžitě začal připravovat jiné rozestavení. Sám v pozápasovém rozhovoru řekl: „Nevím, proč bych měl ztrácet emoce a energii, když se to písklo a VAR to potvrdil.“


Kdybychom měli zhodnotit hru Baníku, tak určitě se hodně věcí změnilo. Je vidět, že hráči za trenérem stojí, věří mu a celkově se atmosféra v šatně dost zlepšila. V dalším zápase Baník čeká domácí duel s Příbramí a tento zápas ukáže, jak na tom ostravští doopravdy jsou. Navíc tento zápas může být klíčový i pro Pavla Horvátha trenéra Příbrami, protože pokud by nebodoval, tak jeho pozice bude hodně v ohrožení.

Slavia v tomto zápase hrála ne zrovna ideálně a sám Jindřich Trpišovský řekl, že by tomuto utkání pasovala spíše remíza. Škoda pro mladého Denisa Višinského, kdyby totiž Slavisté vedli větším rozdílem, tak tento hráč by určitě šanci dostal. Teď jde jenom o to, aby si sešívaní v kabině řekli, co bylo špatně a ve čtvrtek proti Rangers předvedli lepší výkon.

Základní sestavy:

Domácí: Kolář - Bah, Kacharaba, Deli, Bořil - Provod -Masopust, Stanciu, Lingr, Olayinka - Kuchta

Hosté: Laštůvka - Holzer, Stronati, Pokorný, Juroškka - Ndefe, Kaloč, Tetour, Jánoš, Fillo - Šašinka

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články