Zpět na » » Komentář: Krejčí a MMA? Dobrý nápad

- Komentář: Krejčí a MMA? Dobrý nápad

Komentář: Krejčí a MMA? Dobrý nápad © sparta.cz - Ladislav Krejčí mladší.

3

Líbilo se

17.12. - VIDEO Po včerejším utkání mezi Spartou a Pardubicemi v rámci 12. kola FORTUNA:LIGY si říkám jediné - zlaté blikance Tomáše Řepky. To, co opět předvedl Ladislav Krejčí mladší, nemá s fotbalem nic společného.

Ladislav Krejčí mladší by si mohl vzít příklad z Miroslava Slepičky. Ten se v průběhu své fotbalové kariéry vydal na dráhu MMA.

Defenzivnímu hráči Sparty bych doporučoval to samé, jen s tím rozdílem, aby už na fotbalové trávníky vůbec nevyběhl. To, co včera provedl v utkání proti Pardubicím, nemá obdoby.

Loktem a zcela úmyslně "sejmul" Tomáše Solila, který duel nakonec nedohrál. Nedohrál jej ani Krejčí, který přitom nejprve od rozhodčího Deneva viděl pouze žlutou kartu. To jsem vlastně taky vůbec nepochopil.

Až video mu ukázalo, že ten zákrok byl na kriminál. U Krejčího ne poprvé a rozhodně ne naposled - to jsem si jistý. Takový hráč nemá ve fotbalovém prostředí co dělat, je to zřejmě ten nejzákeřnější hráč, kterého jsem v Česku kdy viděl.

Udělat něco podobného v pátek večer na Stodolní, byl by z toho pořádný flastr. Jsem opravdu zvědavý, jak zareaguje disciplinární komise. Protože i stopka do konce sezóny je málo.

A nějaké pozápasové omluvy bych vůbec neřešil. Krejčí mladší dobře věděl, co dělá. A jestli mu má ta směšná omluva pomoci k menšímu trestu...snad ne.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Jj ten to nema v hlave vnporadku

Spaitter
Nejnovější články