Zpět na » » Derby pražských „S“ skončilo nerozhodně, rozhodčí se po zápase omlouval

- Derby pražských „S“ skončilo nerozhodně, rozhodčí se po zápase omlouval

Derby pražských „S“ skončilo nerozhodně, rozhodčí se po zápase omlouval © sparta.cz - Derby pražškých "S"

0

Líbilo se

15.04. - Největší derby v českém fotbale ani podruhé v letošní sezóně vítěze nepřineslo, když Slavia se Spartou remizovaly 1:1. Skóre otevřel hlavou Tomáš Souček, ve druhém poločase vyrovnal povedenou střelou z dálky Srdjan Plavšič.

Blíže k vítězství měli hráči domácí Slavie. V prvním poločase se dokonce dvakrát dožadovali penalty, ale videorozhodčí jim ji ani jednou nedopřál. Nejprve Hušbauer obešel gólmana soupeře a po nevýrazném kontaktu se poroučel k zemi. Hlavní rozhodčí, Karel Hrubeš, nejprve nařídil penaltu pro sešívané, ale po konzultaci s videorozhodčím ji zase odvolal.

„Z žádných těchto záběrů jsme neviděli, že by došlo k faulu. Proto jsme zavolali hlavního rozhodčího k monitoru. Bohužel záběr, který prokazoval, že se o faul jednalo, jsme viděli až poté, co byla znovu zahájena hra. Měli jsme se podívat ještě na tento záběr. Byla to moje chyba,“ zpytoval svědomí pro isport.cz videorozhodčí Pavel Franěk. Držení v souboji Součka se Zahustelem pak vyhodnotil rozhodčí jako vzájemné.

„Je to komedie. Přijde mi lepší video zrušit,“ komentoval po zápase Josef Hušbauer.

I po vyrovnání sahali po třech bodech domácí. Nejblíže k nim měli až v nastavení, kdy Alex Král trefil z velké dálky břevno.

Za dělbu bodů byl nakonec rád i Zdeněk Ščasný: „Remízu beru. Nic jiného nám nezbývá. Celkově byl zápas spíš boj než velká hra. Od 60. minuty jsme vypadli, začali jsme ztrácet balony. Slavia se dostávala za naši obranu. Nakonec jsem i s ohledem na závěr spokojený, že jsme tady uhráli bod,“ uvedl trenér Sparty na pozápasové tiskové konferenci.

Jeho protějšek s výsledkem naopak spokojený nebyl. „Za mě to byl skvělý zápas, velký boj a válka na obou stranách. Teď už je to pryč. Ať se stane cokoliv, tak vám to body nevrátí. Výsledek je 1:1, tak to prostě je,“ sdělil pro klubový web slavia.cz Jindřich Trpišovský, kde také pochválil svůj tým.

„Tým si zaslouží obrovskou pochvalu za svůj výkon. Výkon našeho týmu byl perfektní, byli jsme všude včas. Měli jsme kvalitu ve všech částech hřiště,“ dodal kouč sešívaných.

Stejný názor měl i jediný střelec domácího týmu Tomáš Souček: „Podali jsme nakonec poměrně dobrý výkon, oni můžou být rádi za remízu."

Další derby je na programu už za 9 dní, kdy se oba rivalové střetnou v semifinále MOL Cupu.

Petr Fantyš / fotbalportal.cz, sparta.cz, slavia.cz, isport.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
vetorug - 22.05. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

vetorug

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

marsverin
WyQinac - 15.04. Odpovědět

To nam pomohlo fest, ze se rozhodci omlouval Smajlík 7

WyQinac
Reklama
Reklama
Nejnovější články