Zpět na » » Musíme si sáhnout do svědomí, znělo z Plzně po vyřazení z poháru

- Musíme si sáhnout do svědomí, znělo z Plzně po vyřazení z poháru

Musíme si sáhnout do svědomí, znělo z Plzně po vyřazení z poháru © fcviktoria.cz - Roman Pivarník

0

Líbilo se

27.10. - Za obrovský neúspěch označili fotbalisté Plzně vyřazení v osmifinále poháru s druholigovou Opavou. Ligový šampion dnes na hřišti slezského celku prohrál 2:4 a podle obránce Jana Baránka si někteří hráči musejí sáhnout do svědomí.

Plzeň sice vedla 1:0, Opava ale třemi góly za sebou skóre otočila a na Hejdovo snížení v závěru utkání ještě odpověděla čtvrtou brankou. "Čekali jsme těžké utkání, což se potvrdilo. Opava má ve druhé lize formu, ne nadarmo je na třetím místě," řekl na klubovém webu Baránek.

"Domácím pomohli nejen fanoušci, kterých přišlo přes šest tisíc, ale také náš výkon. Tím, co jsme dnes hráli, jsme soupeři doslova darovali postup," přidal. "Každý si musí sáhnout do svědomí a zhodnotit, jak se připravil a jak hrál. Dnes byl špatný týmový výkon, ten se ale skládá z individuálních výkonů všech hráčů," doplnil Baránek.

Viktoria oproti nedělnímu duelu se Spartou nastoupila ve výrazně obměněné sestavě, výmluvy v tom však nehledala. "Na hřiště se dostali i kluci, kteří měli v poslední době volnější program a tím pádem i dostatek sil. Bohužel to všechno nedopadlo tak, jak bychom si představovali. Je to obrovský neúspěch, jinak se to pojmenovat nedá," uvedl gólman Petr Bolek.

Také on měl podíl na nečekané porážce, když ho v 83. minutě zaskočila Žídkova střela z poloviny hřiště. "Se zápasem jsme si měli poradit. Určitě je na místě, aby se jednotliví hráči zamysleli sami nad sebou a nad tím, jaký výkon dnes podali," prohlásil trenér Roman Pivarník.

"Dnes rozhodly individuální chyby jednotlivců. Každý, kdo se na zápas podívá, musí vidět, že jsme dnes tři branky soupeři darovali našimi hrubými nedůslednostmi," přidal kouč. "Opava hrála tak, jak jsme očekávali. Ničím nás nepřekvapila, naopak mě překvapili někteří naši hráči," uvedl.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články