Zpět na » » Aidin Mahmutovič odchází z Plzně na hostování do Olomouce

- Aidin Mahmutovič odchází z Plzně na hostování do Olomouce

Aidin Mahmutovič odchází z Plzně na hostování do Olomouce © fcviktoria.cz - Aidin Mahmutovič

0

Líbilo se

14.01. - Bosenský útočník Aidin Mahmutovič opouští mistrovskou Plzeň. Devětadvacetiletý fotbalista bude v jarní části sezony hostovat v týmu ligového nováčka Olomouce.

Mahmutovič zamířil do Plzně na konci předloňského roku z Teplic, ale ve Viktorii si dlouhodobě nedokázal vybojovat místo v základní sestavě. Na podzim zasáhl jako náhradník do devíti ligových zápasů a vstřelil tři branky.

"Aidin během svého působení v Plzni prokazuje extrémně vysokou tréninkovou morálku i pohodový charakter. Nicméně i vzhledem k výjimečné formě Michala Ďuriše nedostával na podzim tolik příležitostí, kolik by si střelec jeho formátu zasluhoval," řekl na webu Plzně generální manažer Viktorie Adolf Šádek.

Lídr nejvyšší soutěže s Mahmutovičem nadále počítá. "Jsem přesvědčen, že se Aidin v dresu Olomouce prosadí a dostane se do herní pohody. Ve Viktorii má nadále dveře otevřené, počítáme s jeho návratem do letní přípravy," konstatoval Šádek.

Hráč se 183 starty a 67 ligovými góly možnost hostování na Hané uvítal. "Mým cílem zůstává prosadit se ve Viktorii a pomoci ji k dalším úspěchům. Nicméně v tuto chvíli potřebuji především hrát a jsem šťastný, že Olomouc má o moje služby opravdu velký zájem," uvedl Mahmutovič.

"Věřím, že budu Sigmě prospěšný a přispěji k co možná nejrychlejší ligové záchraně. Stejně tak budu držet palce Plzni v boji o titul," dodal bosenský útočník.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Související odkazy
Nejnovější články