Zpět na » » Na Julisce řeší problémy s osvětlením, vypadlo už podruhé v sezóně

- Na Julisce řeší problémy s osvětlením, vypadlo už podruhé v sezóně

Na Julisce řeší problémy s osvětlením, vypadlo už podruhé v sezóně © fcb.cz - Problémy se světlem na Julisce řešili už fanoušci Baníku Ostrava

0

Líbilo se

18.10. - Většina fanoušků nevěřícně kroutila hlavou, někteří dokonce stadion předčasně opouštěli, aniž by věděli, co bude dál. Prostě neměli sílu věřit na zázraky. A ty nakonec nepřišly. Systém umělého osvětlení se na Julisce neumoudřil a pokračování zápasu mezi Duklou a Příbramí odsunul na doposud neznámý termín.

"Ani technici nedokážou přesně popsat zdroj závady. Něco se údajně vracelo ze světel zpátky, je to elektrická záležitost. Určitě budeme chtít ten systém zrevidovat a celý prozkoušet," vysvětloval po utkání generální ředitel Dukly Michal Šrámek.

Jeho tým přitom problémy s umělým osvětlením nepostihly poprvé. Už v úvodním kole se musel na Julisce přerušovat zápas s Baníkem Ostrava. Ten se ale dohrál a od té doby řešila Dukla spíše sportovní potíže než ty technické.

Nyní se situace otočila. Domácí vedli 2:1 a měli více ze hry. První přestávka týmu dokonce pomohla, dvě minuty po návratu z kabin se trefil Marek Hanousek a krátce před druhým přerušením navýšil vedení Beauguel.

"Druhá už tak dobrá nebyla, protože za stavu 2:0 bychom ten poločas asi dohráli. Takže v tomhle ohledu je to vyrovnané," konstatoval střelec prvního gólu. "Samozřejmě je to pro nás škoda. To jsou ale okolnosti, se kterými my hráči nic neuděláme," dodal.

"Zápas jsme prohraný neměli, byl to jenom poločas. Mrzí nás, že hrát nemůžeme. Stávat by se to nemělo, stalo se to už podruhé. Vím, že je v tom asi nějaká technická závada, ale když je to podruhé, tak je to blbé a asi by se nad tím měl někdo zamyslet," řekl generální ředitel příbramského klubu Petr Větrovský.

Jak se bude postupovat dále, zatím není jasné. Podle prvotních zpráv měl zápas začít v náhradním termínu od začátku, v průběhu večera se zase spekulovalo o možnosti dohrát jen zbylých 45 minut. Nyní to naopak znovu vypadá na první variantu.

"Myslím, že se zápas mezi Duklou a Příbramí bude dohrávat celý od počátečního stavu 0:0. Pokud se tedy nezjistí, že za to přerušení někdo nese osobní zodpovědnost, což se asi nezjistí," prohlásil pro ČTK ředitel oddělení profesionálního fotbalu Ivo Lubas.

Kam dál?

Adam Kotrbatý / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články