Zpět na » » Čišovský, Kozáčik a Wágner prodloužili své smlouvy v Plzni

Čišovský, Kozáčik a Wágner prodloužili své smlouvy v Plzni

Čišovský, Kozáčik a Wágner prodloužili své smlouvy v Plzni © fcviktoria.cz - Fotbalisté Viktorie Plzeň

0

Líbilo se

07.02. - Hned trojice fotbalistů Viktorie Plzeň spojila svoji budoucnost se západočeským klubem také pro následující období. Marián Čišovský prodloužil svůj kontrakt ve Štruncových sadech do června 2016, Matúš Kozáčik s Tomášem Wágnerem podepsali smlouvy ještě o rok delší.

„Je pro nás vynikající zprávou, že stávající opory a přední hráči české Gambrinus ligy mají zájem pokračovat s námi v cestě, kterou jsme společně v Doosan Areně nastoupili. Všichni již opakovaně potvrdili své kvality a já jsem přesvědčen, že také v následujících měsících a letech budou patřit k základním stavebním kamenům Viktorie,“ řekl po podpisu smlouvy generální manažer Viktorie Adolf Šádek.

Marián Čišovský je hráčem Viktorie od července roku 2011, na západě Čech tak působí již třetí sezónu. „V Plzni jsem prostě spokojený. Klademe si vždy ty nejvyšší cíle, dosahujeme dobrých výsledků. Stadion je pravidelně vyprodán, lidé fotbalem žijí. V neposlední řadě je zde spokojená i rodina, takže všechno mluvilo pro prodloužení kontraktu,“ říká slovenský reprezentant. „Viktoria má každým rokem ambice se dlouhodobě účastnit evropských pohárů. Samozřejmě, že i to je pro mě motivací, ale rozhodl jsem se pokračovat v Plzni hlavně proto, že je tu skvělá atmosféra a celkově se tu cítím šťastný,“ má jasno Čišovský.

Novou smlouvu podepsala také jednička mezi plzeňskými tyčemi. „Jsem spokojený po všech stránkách a jednoduše nevidím důvod, proč neprodloužit smlouvu. Bylo krásné prožít tu fotbalovou pohádku posledních sezon a já věřím, že stále nekončí. O jiné variantě, než je prodloužení kontraktu s Viktorií, jsem neuvažoval,“ říká rozhodně Kozáčik. „Ať už v České republice nebo v zahraničí je možnost hrát o titul a o poháry tím nejlepším, co může fotbalistu potkat. To je pro mě ta největší motivace,“ prozrazuje slovenský reprezentační brankář.

Mnohým fanouškům se při vyslovení jména CSKA Moskva vybaví paradoxně plzeňský Tomáš Wágner. Byl to právě vytáhlý útočník, který svým gólem v závěru domácího zápasu poslal Viktorii do vedení a také do pohárového jara. Služby třiadvacetiletého střelce si Viktoria také pojistila novou smlouvou. „Plzeň je podle mě nejlepší klub v České republice a já jsem hrdý, že za něj můžu hrát. Kdybych si myslel cokoliv jiného, neprodloužil bych zde smlouvu. Ve Viktorii jsem opravdu spokojený,“ líčí Wágner důvody podepsání nového kontraktu. „Chci bojovat o ty nejvyšší příčky na domácí půdě a snažit se uspět i v evropských pohárech,“ neskrývá odhodlání Wágner, který si Plzeň oblíbil. „Stále říkám, že se mi Plzeň jako město líbí a to platí i dál. Zkrátka, cítím se tu dobře,“ dodává Tomáš Wágner.

Kam dál?

Redakce / fcviktoria.cz

Nejnovější články