Zpět na » » Už ani křičení nepomáhá, něco se musí stát, říká kouč Baníku Látal

- Už ani křičení nepomáhá, něco se musí stát, říká kouč Baníku Látal

Už ani křičení nepomáhá, něco se musí stát, říká kouč Baníku Látal © fcb.cz - Radoslav Látal

0

Líbilo se

20.04. - Fotbalisté Dukly Praha rozdrtili v pátečním zápase 26. kola Gambrinus ligy na domácí půdě na Julisce Baník Ostrava 4:1 a podle obrazu hry to byl ještě milosrdný výsledek. Trenér Baníku Ostrava Radoslav Látal na hru svého týmu reagoval velmi vzrušeně.

"Utrpěli jsme debakl, nemám v podstatě co hodnotit. Dukla nás předčila ve všech směrech, v práci s míčem, v napadání, agresivitě, zakončení. Hráči nehráli nic z toho, co jsme si řekli a měli to napsané i na papírech," kritizoval své svěřence Látal.

"Do té zhruba 15. minuty jsme fungovali, ale uděláme první chybu, dostaneme gól a fungovat přestaneme. Hráči dělají hrozné individuální chyby. Zažil jsem na Dukle dvě krásná léta jako voják, teď se tu cítím velmi zklamaný a hrozně mě to bolí, co jsme tu předvedli. Teď se něco musí stát, už nestačí křičení, nestačí pohlazení. Mám něco připraveného, ale nechci o tom nyní mluvit, protože teď mám horkou hlavu," prohlásil Radoslav Látal, kouč Baníku.

Jeho svěřenci zahráli velmi slabě, ve druhém poločase prakticky zápas ztrácel sportovní charakter. Dukla začala hrát velmi lehkomyslně a zahazovala šance, ostravští fotbalisté byli psychicky zcela zlomení a nedokázali vyprodukovat takřka nic.

"Přišel jsem do Ostravy bojovat o záchranu a pořád věřím, že se mi to podaří. Po tom, co někteří hráči předvedli na hřišti, se nedivím fanouškům Baníku, kteří přijeli přes celou republiku, že odpochodovali ještě před koncem. To si hráči v kabině musejí uvědomit, že mají zodpovědnost vůči našim příznivců a musí to být vidět na hřišti. Teď máme před sebou zápas se Žižkovem, a ten zápas musíme zvládnout. Utkání s Viktorkou bude o bojem všechno," dodal Látal.

Naopak v kabině Dukly se pomalu začíná hovořit o tom, že by tým z Julisky ještě mohl hrát evropské poháry. Luboš Kozel se při této narážce usmál: "Myslím, že by to ani nebylo dobře, na to ještě nejsme připraveni. Ani pořádně nevíme, jaké bychom na to měli mužstvo. Je tu hodně hráčů na hostování a nevíme, zda budou pokračovat. Zaměříme se na co nejlepší konečný výsledek, ještě budeme tvrdě pracovat."

Michael Künzel / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 24.04. Odpovědět

velmi zajímavé zápasy na dnes

http://cospe.bloger.cz/

Nejnovější články