Zpět na » FNLiga » Diviš bude hostovat v Krči

FNLiga - Diviš bude hostovat v Krči

Diviš bude hostovat v Krči © -

0

Líbilo se

31.01. - Mladý gólman Slavie Jakub Diviš byl uvolněn na půlroční hostování do druholigové Krče, kde může nasbírat cenné zkušenosti.

Vedoucí tým nejvyšší soutěže má totiž na postu gólmana pořádný přetlak. O místo mezi třemi tyčemi se stále perou Vaniak, Vorel a Kubásek. Divišův odchod je tak logickým vyústěním celé situace, protože je zřejmé, že právě on by tahal za nejkratší konec.


„Jakub Diviš je nadějný gólman a potřebuje pravidelně chytat, proto odchází na angažmá v druholigovém týmu,“ uvedl pro slávistické stránky manažer pro komunikaci Ondřej Zlámal.


Jedenadvacetiletý gólman by měl v Krči zacelit díru po Milanovi Švengerovi. Ten se vrátil do mateřské Sparty, která ho ovšem rázem poslala hostovat do Mostu.


Předposlední celek tabulky počítá v zimním přestupovém období jednu ztrátu za druhou. Tým postupně opustili Adauto, Pikl, Vágner, Dubský, Malina a Švenger. V kolonce příchodů jsou zatím jen tři jména. Jiří Jedinák přichází na hostování z Mostu, Marek Nešpor přestoupil z Bohemians 1905 a již zmiňovaný Jakub Diviš zde bude hostovat ze Slavie.


V kuloárech se ještě hovoří o zájmu o exligové hráče. Jan Flachbart asi v Jablonci skončí a v Spartě Krč by mohl hostovat. Totéž se dá říci o exboleslavském Jaromírovi Šmerdovi. Pokud se chce tým Juraje Šimurky ve druhé lize zachránit, kádr bude potřeba ještě posílit.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Mattess - 15.02. Odpovědět

jakube to ti přeju aspoň si zachytáš a vrátíš se nám připraven do našeho kádru,až martin vaňous bude odcházet!!Ale jinak..Stejně 2.Ligu vyhraje Hradec Smajlík 18

Mattess
Reklama
Nejnovější články