Zpět na » FNLiga » Sparťanská rezerva se s Třincem rozešla bez branek

FNLiga - Sparťanská rezerva se s Třincem rozešla bez branek

Sparťanská rezerva se s Třincem rozešla bez branek © -

0

Líbilo se

23.08. - Sparta B a Třinec budou mít i po čtvrtém kole na svém kontě stejný počet pěti bodů. Rozhodl o tom dnešní ranní zápas, ve kterém na Strahově 157 platících diváků branku nevidělo.

Letenští fotbalisté byli v celém zápase aktivnější, ale ani jedna šance se neujala. Největší příležitost měl ve dvaatřicáté minutě Marek Jungr, jeho křížná střela však skončila jen na břevně a s následnou dorážkou si Lukáš Třešňák neporadil podle svých představ. Třinec spoléhal na brejky a domácí gólman musel několikrát předvést kvalitní zákroky.


V závěru utkání mladí sparťané tlačili, ale útočné duo Jan Kadlec - Václav Kadlec se možná i díky své nezkušenosti neprosadilo. Prvně jmenovanému je totiž devatenáct a jeho jmenovec Václav je ještě o tři roky mladší! Oba celky tak budou mít po čtvrtém kole pět bodů.


Sparta B - Třinec 0:0
Rozhodčí: Makovička - Moudrý, Urban. ŽK: P. Mareš, Jungr, Sus - Martinčík, Doubek. Diváků: 157.
Sparta B: Grigar - Klela, P. Mareš, Sedláček, Krob - Jungr, Bíro (83. Sus), Kokoška, Podaný - Jeslínek, (63. V. Kadlec) Třešňák (72. J. Kadlec).
Třinec: Lipčák - Šalamoun, Martinčík, Eismann (59. Joukl), Ďurica (74. Ceplák) - Malíř, Lisický, Veselý, Hupka - Chlebek, Doubek.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

já to věděl...

Dejvinho8
Související odkazy
Nejnovější články