Zpět na » ČFL » Bohemians Praha vyrovnali 13. výhrou v ČFL vlastní rekord

ČFL - Bohemians Praha vyrovnali 13. výhrou v ČFL vlastní rekord

Bohemians Praha vyrovnali 13. výhrou v ČFL vlastní rekord © bohemians.cz - Fotbalisté Bohemians 1905 slaví výhru.

1

Líbilo se

16.11. - Fotbalisté Bohemians Praha v dnešním utkání 15. kola ČFL porazili doma 2:0 Zápy a připsali si již třinácté vítězství za sebou. Střížkovští svěřenci trenéra Romana Veselého tím zároveň vyrovnali vlastní historický rekord v této soutěži, v sezoně 2010/11 pod vedením kouče Jaromíra Jindráčka vyhráli rovněž 13 zápasů v řadě.

Do zápské sítě se trefili Daniel Kocourek a Jan Štoček, který si třináctým gólem upevnil pozici v čele pořadí střelců ČFL. Bohemians Praha vedou tabulku o 11 bodů před trojicí Louňovice, Domažlice, Jirny. V neděli však bude náskok zelenobílých zcela jistě o něco menší, neboť na sebe ve vzájemném souboji narazí právě druhé Louňovice a třetí Domažlice.

Na opačném pólu tabulky se poslednímu Písku podařilo ukončit sérii osmi porážek vítězstvím 2:0 nad Admirou. Do branky hostů z Prahy-Kobylis se trefili kapitán Zušťák s Dolejšem. Týmž výsledkem jako na Střížkově a v Písku skončilo i chrudimské střetnutí, v němž domácí porazili Čáslav.

Venku uspěly jen Štěchovice, jež si přivezly z Chomutova tři body za výhru 2:1. Díky ní se také posunuly do první poloviny tabulky.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články