Zpět na » ČFL » Karlovarští Buldoci zahájili přípravu!

ČFL - Karlovarští Buldoci zahájili přípravu!

Karlovarští Buldoci zahájili přípravu! © -

2

Líbilo se

04.07. - Třetiligový fotbalisté Buldoci Karlovy Vary dnes zahájili letní přípravu. V 17 hodin se sešli an stadiónu Slavie, kde úvodní trénink vedl staronový kouč Stanislav Procházka.

Kromně stálého kádru se trenéru procházkovi hlásili novici: jablonecký hrotový hráč Tomáš Mičkal a chanovický univerzál Libor Tafat. Naopak do přípravy se již nezapojí kladenské duo Vincenc, Šilhan a plzeňský Kovařík.

Úvodní trénink vedl asistent trenéra Jiří Schveinert. " Tento týden bude zaměřen spíše na nabírání fyzické kmondice, využívat budeme stadion Slavie v Drahovicích.Máme vše při ruce, ať už jde o posilovnu, rehabilitace či okolní terén. Příští pátek, to jest 11. července, odjedeme na soustředění do Roudnice nad Labem, kde budeme do 16. července".

Buldoci mají v plánu, nejen na soustředění, i přípravná utkání, o kterých vás budeme postupně informovat. Poté už čeká Buldoky pohárové vystoupení s FK Tachov a pak už jen zahajovací kolo nového ročníku České fotbalové ligy, kdy 10. srpna od 10.30 hodin přivítají v domácím prostředí nováčka soutěže Králův Dvůr.

Kam dál?

Karel Pivoňka / Tomáš Věneček, Daniel Seifert

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kejml - 28.05. Odpovědět

Zdarec Buldoci, chceme Vás pozvat na (pro nás) veledůležitý zápas, který se hraje u nás v Kotlině 7.6. v 17:00 h. Vezměte s sebou i fanoušky, kteří se podivovali nad tím, že se ve Varnsdorfu bubnuje a ať si dají pozor, aby jim nespadla brada Smajlík 1 Jináč si dejte pozor na Náchod, nebo spíše na rozhodčího, který nás proti nim slušně až nestydatě zaříznul Smajlík 14 Budeme se na Vás těšit, přijeďte v hojném počtu a nebojte se s sebou vzít i děti, fandíme slušně Smajlík 1 Zdraví varnsdorfský Kejml ml. a Kejml st..

Kejml
Alius - 17.03. Odpovědět

Proč je tento článek u Králova Dvora? Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Alius
Mattess - 07.07. Odpovědět

Tak zrovna město jako je Karlovy Vary by si zaloužilo lepší fotbalovou ligu než ČFL,klidně i G.L.

Mattess
PiotrIV - 04.07. Odpovědět

Buldoci Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

PiotrIV
Mattess - 04.07. Odpovědět

Užv se teším na ČFL bude tam zase pár nových týjmů,škoda že skončil Cheb,ale nedá se nic dělat...

Mattess
Nejnovější články