Zpět na » Premier League » Welšský talent míří na Emirates

Premier League - Welšský talent míří na Emirates

Welšský talent míří na Emirates © -

0

Líbilo se

10.06. - Jeden z největších talentů welšské kopané, Aaron Ramsey, zamíří nakonec do Londýna, přesněji do londýnského Arsenalu. S ohledem na Ramseyho přestup se dříve mluvilo o Manchesteru United, jenže Ramsey dal přednost kanonýrům.

Ačkoli to už dříve vypadalo, že Ramseyho přestup do mistrovského Manchesteru je jen formalitou, vše je nakonec zřejmě jinak.

17letý Ramsey si nakonec vybral Arsenal. K přestupu přispěl také jeho osobní pohovor s Arsene Wengerem ve Švýcarsku, kam ho klub kvůli pohovoru dopravil.

I když je to nezvyklé, domluva mezi kluby nezahrnuje roční hostování v Cardiffu, takže mladík se po uzavření přestupu připojí do přípravy Arsenalu.

Cena, kterou finalista FA poháru z Cardiffu inkasuje, se pohybuje kolem pěti milionů liber, což podle slov šéfa klubu, Petera Ridsdalea, představuje nejvyšší nabídku. "Jednání bylo jednoduché. Přímá nabídka pěti milionů liber, bez nějakých machinací okolo. Myslíme, že by United takovou nabídku dorovnali, ale byla by tam klauzule o hostování. Samozřejmě bychom byli radši, kdyby byl Aaron ještě rok u nás na hostování, ale o tom, kam přestoupí, jsme nechali rozhodnout Aarona," doplnil Ridsdale.

Ramsey by nyní měl absolvovat lékařské vyšetření v Arsenalu.

Délka kontraktu nebyla zveřejněna.

Dave Jones, manažer Cardiffu, obdivoval Ramseyho všestrannost. Ten totiž byl schopen hrát jak na své oblíbené pozici ve středu zálohy, tak i na obou křídlech, na beku nebo jako "volný" hráč za útočníkem.

Spolu s bývalým spoluhráčem Joe Ledleym, Garetem Balem z Tottenhamu či kladivářem Jackem Collisonem je Aaron Ramsey označován jako základní kámen pro budoucí národní tým Walesu.

Kam dál?

Stanislav Horák / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Aaron Wanker? Smajlík 3

Inter Milano
ArmandTraore - 12.06. Odpovědět

arone ty fotbalu ubec nerozumis!!Kdyby si to hral vrcholove tak to pochopis.

Aaron - 12.06. Odpovědět

:)

Aaron
Gooner - 12.06. Odpovědět

že má jiný názor na věc jako ty, ještě neznamená, že tomu nerozumí Smajlík 1

Gooner

Nebudu tady házet rozumy, jako neznalec Angl 2. ligy v podstatě moc nevím o koho se jedná, každopádně vypadá celkem dobře a hlvně je to Brit. Jenom nevím o co jde fandům Slípek. Když koupíme hráče jiné národnosti než je Brit tak mají problém, když Brita tak mají problém taky... Ramsey má dost velké štestí že je Welšan, kdyby byl angličan tak bychom ho jako "tým kazící anglické talenty" skazili..žejo Aarone Smajlík 12 Smajlík 12

Fabregas??!!
Aaron - 11.06. Odpovědět

Pokud bys to trochu uvážil, tak bys přišel na to, že Wanker ničí anglický fotbal a to díky tomu, že nedává šanci anglickým talentům...Ale je to pořád diskuse do kola a vy to asi nikdo nepochopíte, protože nemáme k tomuto tématu žádný vztah. Vidíte jen úspěchy a rádi se koukáte na tu vaši oblíbenou(pro mě) házenou...A ten přestup mě štve ze dvou hledisesek: 1)jde se zahrabat do velkoklubu a šanci na prosazení v PL má menší 2) A štve mě, že takové velkého talenta získal zrovna Arsenal

Aaron

A já ti neustále dokola řikám, že kdyby tady byl kvalitní Anglán, tak tu šanci dostane, viz. Theo.. A btw už vidim Chujana Ramose, jak to postaví na Britech.. Stand up if you hate Tottenham(píšu to ve stoje)

Susi-Jr.
flyiinggunner - 11.06. Odpovědět

no tak myslím, že to zadruhé je spíš to zaprvé co tě štve. Jinak nevím proč máš takový zájem na tom, aby se ten hráč prosadil. Je to snad nějakej tvuj kamoš či přibuznej? nebo seš snad velkej fanda welsu? Nebo tě snad zajímá každý ze stovky talentů co se ročně někde objeví, nebo jenom ti o které má arsenal zájem? AW tím, že nekupuje angličany tak ničí anglický fotbal? Copak oni angličani nemají kde hrát? kdyby zkupoval jednoho angličana za druhým tak zas budeš psát, že vykupuje hvězdy průměrných klubů a zbavuje se tak konkurence jak u nás sparta. Pravda je v tom co říka SUSI, a to, že kdyby tady ty talenty byly, tak by je AW koupil a bylo by mu jedno jestli je to angličan nebo ne. Koupil Walcota a ted tohodle. Toje myslím dobrý na to, na to kolik ročně vyroste anglických talentů a na to jaká je konkurence v lovu těchto talentů. No a k tomu maření talentů..myslím že jasným důkazem, že je neničíme, je Fabregas. Kdo by si dovolil zbavit se jednoho z nějlepších záložníků světa, srdcaře a kapitána a místo něho postavil 17-ti letého hráče?

prej Chujan Ramos Smajlík 3 ty Chuji Smajlík 3

Brain3223
Aaron - 11.06. Odpovědět

1) Juande Ramos se dovážil a vytáhl Angličana z rezervy, takže bych zatím držel hubu. Sice se dá předpokládat, že budou v týmu více cizinců, ale nebude to tak horký...2) Proč mám zájem, aby hráli Britové na Britských Ostrovech? Protože to je jejich domov. Fotbal ztrácí identitu. A mám rád britský fotbal a proto sleduji různé soutěže v této zemi...3) Angličany nemusí kupovat. Stačí jim dát šanci z rezervy. Ale musím uznat, že je to momentálně hodně těžký. Každopádně nakupování kupu Francouzů pomáhá leda Arsenalu. Mnoho Francouzů tam zakrní místo toho, aby hráli ve své rodné zemi. 4) Je hezké, že vylítl takový Fabregas, ale z kolika jmen? Nebude to mále číslo...5) Mě se tohle všechno nelíbí. Není to tím, že jste rivalové Spurs...Možná se vám to líbí, že sledujete EPL ne dlouho...A nebo tím, že jse čeští fanoušci Arsenalu, kterým je jedno, že nemá Arsenal žádnou tvář.

Aaron
flyinggunner - 11.06. Odpovědět

No že Ramos dal šanci někomu z rezervy je pěkné, sice myslím, že AW taky ale jistej si tím nejsem. Každopádně Barazite si za A určitě zahrál. Ale to se bavím a Young players a ne o rezervě. Naši rezervu moc nesleduju, ale i tam moc angličanů není, ale juniroka je jich plná. A třeba tam roste nová generace a v áčku Arsenalu se objeví nějací ti angličani. Sice mně to štve to s těma angličanama a je nám to pořád dokola omíváno, ale snad se to zlepší. Ale to s tou tváří jak píšeš mně vždycky rozesměje. Každý klub má svou tvář - KAŽDÝ. Každý klub má hodně tváří. Mně především zajímá herní tvář a kvůli ní jsem začal fandit arsenalu někdy před deseti lety. No a k tomu Fabregasovi. Uvedl jsem to hlavně v kontextu té výměny za Vieru. Ale jestli chceš slyšet i jiná jména tak klidně. Třeba všichni leví beci co Arsenalem pod AW prošli - Silvinho, V.Bronckhorst, A.Cole, Clichi...tito všichni dostali šanci a stali se z nich nejlepší levý beci světa. Pak risk udělat z utočnika Toureho obránce, pak Walcott či Anelka nebo Viera. Můžeš sice namýtat, že to hvězdy už byly, ale nebyly! pouze měli potenciál stát se jimi a AW ho z nich vytřískal což by asi nedokázali kdyby jim tu šanci nedal. Stačí se jenom podívat na odchozí hráče z klubu na jaké úrovni byli před příchodem a na jeké byli při působení v klubu a při odchodu a jasně ti vyjde, že drtivá většina u nás vyrostla a stali se světovými hráči.

Aaron - 11.06. Odpovědět

Je pěkné co tu píšeš. Je od Wengera sympatické, že neskupuje mediální hvězdy a dává šanci mladíkům. Jenže je snad dobré skupovat mladý cizince? Já bych řekl, že ne. Tahle cesta nemá se sportem nic společného. Mě se to nelíbí a líbit se mi to nebude. Každý hráč by měl vyrůstat doma.

Aaron

Arsene zvolil co se nakupování hráčů týče velice úsporný systém co se peněz týče a díky jeho znalosti Francouzkých lig ví kdo odtud má předpoklady se prosadit. Všichni hráči včetně Ramseyho o tomto systému ví a můžou si vybrat kam půjdou, je to jejich rozhodnutí se podle tebe se zkazit. Pravdou je že nemůžou hrát všichni a potom z toho kvanta se jich pár vykristalizuje a jsou z nich hvězdy. Ti hráči si asi věří a jsou ochotni to risknout s vidinou toho že budou např jako Fabre. Ten kdo poctivě maká a má talent se prosadí! Když ne můžou odejít jinam viz. Bentley, Larsson, Aliadiere. Oni to riskli ale nevyšlo to. V Arsealu se jim dostalo dobré školy což teď ukazují... Navíc si myslím že kdyby zůstali tak budou hrát...I když Aliadiereho chápu ovšem moc si nepolepšil.

Fabregas??!!

co je na tom pravdy ze nasri prestupil do arsenalu? ci sa len spekuluje o tom?

PhoenixKE
basek - 11.06. Odpovědět

Jupí jsem spokojenej Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 ještě Benzemu,Nasriho a Quaresmu a bude to Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

basek

Pane bože,wy jste někteří totálně wymaštěný!!!!že ho Arsenal zkazí jo?sranda jak swina:-D,,se jen podíwejte,kolik talentů Arsenal udělal,Cesc,Anelka,Bentley,Clichy a to je pro wás málo?řekněte mi pár talnetu z Chelsea???že by Chelsea wšechny jen kupowala jako udělaný hwězdy?nebo kolik talentů udělal Manchester United?kreteni,proberte se!!!Wenger je w tomhle nejlepší na swětě!!!!!

Cescinho 4

To je teď IN to W?

Susi-Jr.
HeFy - 11.06. Odpovědět

Kolik talentů vychoval Manchester United? Vážně to chceš vypsat? A myslíš že vážně Arsenal vychoval Clichyho? Dyt je to odchovanec Cannes ,bože. A chlubíš se Bentleym kterej hraje za Blackburn? Ty jsi vážně scum!

HeFy
flyiinggunner - 11.06. Odpovědět

no tak jmenuj, mně by ten seznam anglických hvězd vychovaných v manU zajímal.

Vypiš nám to, poď..

Susi-Jr.
kiri_3 - 16.07. Odpovědět

odchovanec, ale pořádnou hvězdou se stal v arsenalu....protože jak už tu padlo, AW to s mladýma nadějnýma prostě umí a zvlášť s těma ve Francii

kiri_3
kiri_3 - 16.07. Odpovědět

to vízh woe, tj teď pste cool Smajlík 2 Smajlík 15 Smajlík 13

kiri_3
kiri_3 - 16.07. Odpovědět

to vízh woe, tj teď pste cool

kiri_3
gh - 11.06. Odpovědět

Smajlík 4 Smajlík 4 Smajlík 4 Smajlík 5

flyiinggunner - 11.06. Odpovědět

no tak jmenuj, mně by ten seznam anglických hvězd vychovaných v manU zajímal.

flyinggunner - 11.06. Odpovědět

Tak nevím kde jste vzali to že AW ničí talenty. Nahodili jste zde Bentleyho a Pennatna. Já k tomu přidám klidně třeba Jefferse, aby toho bylo víc...Obdivuju jak někteří antigunners mají přehled o sestavě arsenalu a jejich talentech v minulých minimálně pěti letech. Nevím jak můžete v případě Pennanta mluvit o zkažené kariéře - hraje za repre, hraje LM, hraje za jeden s nej klubů světa. A to je jako zmařená kariéra? V případě Bentleyho je to podobné - hraje za repre, hraje za jeden z těch lepších týmů v PL a hlavně je to tahoun a nepostradatelný článek svého klubu, to je taky zmařená kariéra? Co byste chtěli? nebo snad chcete říct, že to je na ně pořád malá uroveň a měli potenciál stát se novými maradony či Pělémi? Kdybyste tady napsali ten případ Jefferse tak bych řekl, že to byl zmařenej talent a dalo by se bavit o tom jestli ho podělal arsenal či ne. Vy si prostě spojíte dohromady dvě věci ketré zas tak moc spolu nesouvisí a to: "jsem nespokojený v arsenalu a tak chci přestoupit někam kde se budu cítit líp = arsenal mi zkazil kariéru a sen stát se nejlepším hráčem anglie". Zkuste se nad tímto nejdříve zamyslet jestli to je nebo není zničená kariéra. A když jsme u těch šancí co dává AW mladým, tak proč když hraje Arsenal CC a staví v něm hráče z rezervy, tak se všude dočtu o naivitě AW, že staví mladé. Potom se zkuste podívat z kolika neznámých hráčů dokázal AW udělat top hráče. Co třeba Fabregas? nebo Walcott? dříve Anelka? Potom také pořád nadáváte jak kupujeme cizince a nedáváme šance britům. Ted jsme koupili Brita a zase je to špatně, tak co pořád chcete? Nejdříve si zjistěte fakta, pak se zamyslete a pak svuj názor ventilujte!!! Oh to be a gooner!!!

flyinggunner - 11.06. Odpovědět

Sorry za doubleclick

sam by som to lepsie nepovedal :)

Gaucho_AFC
Sashi - 11.06. Odpovědět

pod to se můžu jen podepsat.

Fakta by jsi si měl zjistit i ty, Pennant žádným reprezentantem Albionu není. A Walcott neznámý v době, kdy ho Wenger kupoval? Tím bych si nebyl až tak jistý. Už jen ta cena, za kterou přišel, vypovídá o něčem jiném.

Cottager
flyinggunner - 11.06. Odpovědět

no tak pennant zrovna v užšim kádru repre třeba není,ale zas to není tak dávno co si za repre kopl a to z něho reprezentanta dělá, ale to mi je jedno, kariéru má dobrou a nezkaženou arsenalem, to je to hlavní co jsem chtěl řict. A k Walcotovi máš pravdu s tím že byl známý a talentovaný, ale takových bylo a jak dopadli... Rozhodně ale v Arsenalu dostal šanci a myslím, že letos ji dost využil a v příštích letech se máme na co těšit a nevidím důvod proč by nemohl podobně dopadnout i Ramsey. AW mu určitě šanci dá a když ukáže že na to má tak proč by ho nestavěl. Je zajimavé že jednou fans slepic a podobní antigunneři mluví o AW jako pedofilovi a podobně a pak druhým dechem tvrdí jak nedáváme šanci mladým a zabíjíme talenty. To pak jeden neví, co po nás vlastně chcete. Ale kdo chce psa být hůl si prostě najde.

Každý si bere do huby, to co chce. Nejsou toho výjimkou fans Spurs, ale ani ty. Ovšem tady nejde o mladé hráče, tady jde o to, že Arsenal v podstatě nemá anglické hráče, což je ostudné, ať můžeš tvrdit cokoliv jiného. Samozřejmě to je věc názoru, každý má vztah k Anglii jinačí. Mnozí sledují EPL díky tomu, že je to trend, pak se není čemu divit.

Cottager
flyinggunner - 13.06. Odpovědět

no je to pravda, že každý si bere do huby vždy to co se mu hodí, já se ale snažím na věc dívat z více pohledů a klidně to vemu i z té druhé stránky a nebudu slepě tvrdit že to co děláme je správné. K anglickému fotbalu mně přivedla jejich repre v 96. roce a pak když jsem začal sledovat EPL tak mně uchvátil jeden klub s parádními dresy, skvělou hrou a s legendárním Adamsem v obraně. K anglické kopané mám rozohdně pozitivní vztah a jejich repre vždy fandím možná i víc jak naší, takže mi není anglická budpucnost lhostejná. Nejsem spokojen s tím kolik je u nás angličanů a štve mně to docela, ale angličani jsou prostě hodně nevyzpytatelní a na to už AW hodněkrát dojel. viz, ty podle zdejší většiny "vyhaslé hvězdy". Časté problémy s alkoholem a se zákonem a neustálý mediální nátlak jsou asi hlavní faktory proč AW vyhledává radši jiné hráče. Třeba o Clichiho média ani neškrtnou a o Baleovi a RIchardsovi se mluví furt a jsou to naprosto srovnatelní hráči co se talentu týče. Clichi byl vyhlášen nejlepším levým bekem ligy a moc se to neřeší, ale kdyby to byl angličan tak je milion článků jak je nejlepší a jak historie něměla lepšího, že má na lepší klub apod a ono by mu to stouplo do hlavy a ony ty keci by mu vstoupli do hlavy jak A. Colovi a doplatili bysme jsme na to. To se ale stát nemůže, když ten hráč není angličan. Hold AW k tomu má nějaký pádný důvod proč angličany nechce. Psals že tady nejde o to jestli vychováváme talenty, ale o to, že nemáme angličany. No ono je to právě naopak. Já jsem reagoval na všechny ty co tvrdí že u nás se nedává mladým šance a Ramsey se u nás zkazí. Ale když jsi nakousnul ty angličany tak jsem ti to napsal jak to vidím. A že je EPL trend? no je to fakt a nic s tím nenaděláme, ale věř že EPL sleduju už 10 let a poslední roky nejsou zrovna ty, které považuji za nej. Pro mně jsou zlatyma letama, které jsem zažil sezony na přelomu tisicileti a nechápu jak někdo kdo nezažil EPL v minulém století může pořád dokola omývat jaké to byly zlaté roky když je nezažili. Uf píšu tady děsně dlouhé komenty, ale je to tím že se vždy snažim najít jádro pudla ne jenom vypsat povrchní doměnky. Tak kdyžtak sorry za ty dlouhé výtvory.

Tak tady se s tebou dá v mnohém souhlasit, i když jsou tam prvky, u kterých bych našel další argumenty. Ovšem tato debata, respektive téma mě už spíše nudí, tak se do dalších rozborů pouštět nebudu :)

Cottager

Jo taky už k tomu nechci moc mluvit Smajlík 1

flyinggunner
flyinggunner - 11.06. Odpovědět

Tak nevím kde jste vzali to že AW ničí talenty. Nahodili jste zde Bentleyho a Pennatna. Já k tomu přidám klidně třeba Jefferse, aby toho bylo víc...Obdivuju jak někteří antigunners mají přehled o sestavě arsenalu a jejich talentech v minulých minimálně pěti letech. Nevím jak můžete v případě Pennanta mluvit o zkažené kariéře - hraje za repre, hraje LM, hraje za jeden s nej klubů světa. A to je jako zmařená kariéra? V případě Bentleyho je to podobné - hraje za repre, hraje za jeden z těch lepších týmů v PL a hlavně je to tahoun a nepostradatelný článek svého klubu, to je taky zmařená kariéra? Co byste chtěli? nebo snad chcete říct, že to je na ně pořád malá uroveň a měli potenciál stát se novými maradony či Pělémi? Kdybyste tady napsali ten případ Jefferse tak bych řekl, že to byl zmařenej talent a dalo by se bavit o tom jestli ho podělal arsenal či ne. Vy si prostě spojíte dohromady dvě věci ketré zas tak moc spolu nesouvisí a to: "jsem nespokojený v arsenalu a tak chci přestoupit někam kde se budu cítit líp = arsenal mi zkazil kariéru a sen stát se nejlepším hráčem anglie". Zkuste se nad tímto nejdříve zamyslet jestli to je nebo není zničená kariéra. A když jsme u těch šancí co dává AW mladým, tak proč když hraje Arsenal CC a staví v něm hráče z rezervy, tak se všude dočtu o naivitě AW, že staví mladé. Potom se zkuste podívat z kolika neznámých hráčů dokázal AW udělat top hráče. Co třeba Fabregas? nebo Walcott? dříve Anelka? Potom také pořád nadáváte jak kupujeme cizince a nedáváme šance britům. Ted jsme koupili Brita a zase je to špatně, tak co pořád chcete? Nejdříve si zjistěte fakta, pak se zamyslete a pak svuj názor ventilujte!!! Oh to be a gooner!!!

Gooner - 11.06. Odpovědět

Musím, říct, že se královsky bavím. Opravdu považujete Bentleyho za promrhaný talent? Vždyť je to jeden z nejlepších hráčů Rovers. A svůj podíl na tom má dozajisté i mládežnická akademie Arsenalu. Že se Bentleymu nechtělo čekat na svou šanci v Arsenalu a na vlastní žádost odešel, je jeho věc. Dnes by v Arsenalu pravděpodobně hrál. Se mi líbí, jak tady všichni prosazují anglický hráče na úkor cizinců. Wenger dává šanci mladým hráčům se ukázat asi jako nikdo jiný v EPL. Pokud hráč ukáže, že na to má, není problém ho stavět. Vy si myslíte, že má něco proti Anglickým hráčům, ale on se na pas opravdu nedívá. Je pravda, že si posily hodně vyhledává ve Francii, ale to je tím, že tam má největší přehled, takže téměř vždy přivede kvalitní hráče, navíc za zlomek ceny jakou by měl Angličan. Nebo si snad myslíte, že Sagna, Gallas, Clichy, Flamini, Pirés, Vieira nebo Henry byli nebo jsou v Arsenalu jenom kvůli národnosti? Pokud Ramsey ukáže, že je to nejenom talent, ale i velký hráč, pak svou šanci určitě dostane Smajlík 1

Gooner

Smajlík 7 děkuju

Susi-Jr.
Preca - 11.06. Odpovědět

Hmmm jsem na něj mooooooooooooc zvědavej jestli dostane od Arsena šanci!!!!jěstě Quaresmu a Nasriho a budu nadmíru spokojenej...Arsenal Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17

Preca
Laneey - 10.06. Odpovědět

těším se na něj Smajlík 4

Laneey
willi - 10.06. Odpovědět

konecne nekdo z ostrovu...

willi

Pořád lepší v Arsenalu než v red debils. Talent to je, hodně se o něm mluví, jen si nejsem jistý, jestli je pro něj vhodný trenér Wenger Smajlík 11

Chelman_CZ

Clever Comment Smajlík 12

Brain3223

Nespočetně lepší než ten tvůj...

Fabregas??!!
HeFy - 10.06. Odpovědět

Takže další posranej talent jako Bentley a Pennant? Měl jít k Toffes, tam by pořece jenom byla najevtší šance hrát pravidelně, ale on si vybere tu nejhorší variantu i u MU by mu bylo líp, tam se pořád přece jenom upřednostnujou britský hráči ale Arsenal? No třeba se pletu, ale myslim že tenhle kluk si sám vykopal hrob a je mi to líto.

HeFy
WalDa - 10.06. Odpovědět

Je to brzo neco hodnotit.To se teprv uvidí. Snad se mu bude dařit já bych ho tam viděl rád.

WalDa

Souhlas ,ale kde si vzal ,že je Bentley posranej talent ??? Je furt v Rovers pokud vim a nic se neposralo ! Vysvětli ?

Brain3223

Fotbal není o národnosti, ale o kvalitě.. Když je lepší Uzbekistánec, tak bude hrát on prostě.. Bentley na to neměl, tak šel.. Teď je z něj samozřejmě nadprůměrný hráč, ale v průměrným ang. týmu.. Takových bylo a bude.. Sidwell(odchovanec AFC) byl taky nadpůměrný hráč v Readingu a kde je teď??!! Sedí na prdeli, ptž na to nemá..

Susi-Jr.
HeFy - 10.06. Odpovědět

Protože je Bentley odchovanec Arsenalu a odehrál tam jen dva zápasy tak mi to přijde docela mrhání takovým talentem, on se zachránil tim přestupem na Ewood Park, jinak by ho tam Wanker taky zkazil.

HeFy

J zkazil by ho ,ale naštěstí neskazil takže ještě posranej neni ... Smajlík 1 To je jedno špatně sem to asi pochopil jak si to napsal sry Smajlík 1

Brain3223
ManCity - 11.06. Odpovědět

No Bentley je jen jeden z mnoha - tech jmen za psoledních osm let by se tu dalo vyjmenovat...

ManCity
flyinggunner - 11.06. Odpovědět

no tak jmenuj ty hráče které AW odrovnal a můžeš klidně zkusit i ty kteří se pod Aw dostali na světovou uroveň. Schválně k jakým jménum a čislum dojdeš. Mně fakt udivuje jak se hromada fanoušků vyzná v klubu který nemá v lásce a dokonce zná jejich historii za posledních 8 let, to fakt zírám.

Aaron - 12.06. Odpovědět

Protože se tu bavíš s lidmi, kteří milují anglický fotbal, sledují ho odmalička a nezajímají se jen o své milované kluby ;)

Aaron

Ramseyho budouctnost:První zápas hraje od 60 minuty na jeden gól nahraje další přidá sám,Anglie šílí Smajlík 2 Smajlík 7

West Dave 8.1
Wayne - 10.06. Odpovědět

Je blázen,v Arsenalu se zkurvý a měl jít radši do MU,tam ví jak snima pracovat.....

Wayne
Look - 10.06. Odpovědět

Arsenal umi pracovat s mladymi hrači o hodně lip než nějaky psorany ManU

Look
afcaw - 10.06. Odpovědět

No ty mi jseš ale chytrej Smajlík 3 Smajlík 2

afcaw
riči - 10.06. Odpovědět

Ale Meňo tady nemá cenu poučovat mladé Wengerovce, půlka těch lidí ho stejně vůbec nezná... Vím, že si ho chtěl v EFC stejně jako já. Jeho chyba akorát se zakope, měl to udělat třeba jako Bale, jít do perspektivného klubu, kde má možnost hrát.

riči
riči - 10.06. Odpovědět

Třeba se mýlím a všem vypálí rybník, ovšem pochybuju.

riči

Máš recht :-)

Meňa.EFC
Pepe - 10.06. Odpovědět

dalsi zabitej talent....

Pepe
leo - 10.06. Odpovědět

Smajlík 5 dalsi walcott Smajlík 18 pekne ho wenger vyfoukl namyslencum z manchesteru Smajlík 5

leo

Vůbec neznám ,ale dost se toho oněm nakecalo a napsalo tak sem zvědav,ale jediný co si na Gunners cenim je Arsen Wenger ,který má na tohle čuch tak sem na to zvědav ... Smajlík 1

Brain3223
Kapi24 - 10.06. Odpovědět

Tak tohle je jasnej případ Wengerovi taktiky...takže až začne liga tenhle ten mladík bude hrát hodně často...a jestli se prosadí bude dostávat šance,pokud ne,tak bude hrat obcas.Musí se chytit šance a to je jediný....

Kapi24

Škoda, mám pocit že Wales a fotbal všeobecně právě přišel o velkou naději. Spíš se měl rozhodnout pro klub, kde bude mít šanci hrát nejenom za rezervu. Everton by pro něj byl ideální, možná i v ManUtd by se dokázal chytit ale v Arsenalu? Ale snad se mýlím a ten žabožrout mu dá šanci, které se chytí.

Meňa.EFC
afcaw - 10.06. Odpovědět

No myslim, že by měl stejnou šanci v Evertonu i MU jako v Arsenalu, naví Wenger dává hodně šancí mladým hráčům

afcaw

jo ale musí mít na pase napsáno cokoli jinýho než Great Britain Smajlík 11

West Dave 8.1

Když se koukneš do rezervy AFC, tak tam nenajdeš "moc" hráčů jiných než GB.. Takže ten potenciál pro GB tady je.. otázka druhá je, jestli na to mají..

Susi-Jr.
afcaw - 10.06. Odpovědět

Hmm, musim říct, že mě to taky občas celkem štve, že kupuje jen cizince, proto mě příchod Ramseyho, jakožto hráče z ostrovů potěšil

afcaw
afcaw - 10.06. Odpovědět

Já myslím, že v rezervě je celkem dost hráčů, kteří mají na to se prosadit, musí ale ještě dospět a trochu vyzrát, když budou opět dostávat šance v CC, tak jim to dost pomůže

afcaw

mají na to určitě jen nedostávají příležitost

West Dave 8.1

Kdyby na to měli, tak asi teď každý z nich hraje buď v AFC nebo v jiným velkoklubu.. Nebavím se teď o těch aktuálních z naší rezervy, ty jsou ještě asi moc mladý..

Susi-Jr.

Kdyby nebyl Wenger paličák,tak už dávno pracuje s Hoytem,Walcottem,Randallem a chlapci s Reservy ale on je paličatý Bonjour tak si musí mlít po svym.... Smajlík 13

West Dave 8.1
Aaron - 10.06. Odpovědět

Tak to je tou jeho strategií, která by byla nejvíce oceněna třeba ve Španělsku.

Aaron
afcaw - 10.06. Odpovědět

no podle mě s Walcottem pracoval ke konci sezony dost, Hoyte se mi celkem líbí, mohl ho zapoit při zranění Sagny. No a Randall je můj oblíbenec, podle mě už by brzy měl dostat pořádnou šanci, i když na jeho místě tam je celkem dost hráčů

afcaw
Wiliz - 11.06. Odpovědět

Nemel hovadiny aarone

+Ledley,Collison samozřejmě Smajlík 7

West Dave 8.1

No myslim že teď už je v Arsenalu přetalentováno Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 uvidíme jestli to nebude na škodu ale každopádně Ramsey už potřeboval o ty dva stupínky výš Smajlík 7 Jinak Wales má talenty až čumim Bale,Ramsey až budou v repre tak má Wales celkem slušný mužstvo

West Dave 8.1
Aaron - 10.06. Odpovědět

Spíš měl jít někam, kde by mohl hrát. Stačí se podívat jak Wanker přehlíží Brity. Stejně pořád bude dávat šanci jiným. Jen kvóta by to mohl změnit...Jinak Wales umí hodně vychovávat talenty. Je dobře, že mají své kluby v anglických ligách

Aaron
afcaw - 10.06. Odpovědět

Podle mě ho Wenger pošle někam na hostování, i když těžko říct, když ho nenechal ještě rok v Cardifu. Uvidíme, třeba se v přípravě chytí. Kdo počítal s tim, že se Flamini po přípravě zabydlí v základu

afcaw
Aaron - 10.06. Odpovědět

Arsenal je známí tím, že kazí anglické talenty. Doufám, že to tak u welšského borce nebude. Ale má to jednu výhodu, rozhodně je dobře, že nešel třeba do Chelski. To by byla ještě větší katastrofa...Ale hlavně bude měl začít naučit mluvit francouzsky, ať si může povídat s Frantíky a Afričany

Aaron
Aaron - 10.06. Odpovědět

*známý

Aaron
bendtner - 12.06. Odpovědět

ok daj priklad anglickych talentov ktorych znicil wenger

Řekl fanda týmu složeného jen z Ang. hráčů Smajlík 7

Susi-Jr.
Aaron - 10.06. Odpovědět

Jasně Scume Juniore.

Aaron

Na fanouška Xaverova nemá cenu reagovat, to by bylo na dlouho zase.. Vem si Ouharu kolem ramen a utíkej Smajlík 8

Susi-Jr.
Aaron - 10.06. Odpovědět

Xaverov? Co to plácáš? Já fakt nevím, kde vy woolwichové berete ten rozum

Aaron

Jo promiň, ty asi nebudeš z Prahy.. Slepičárna..

Susi-Jr.
WalDa - 10.06. Odpovědět

Dva šašci fandící dvou trapným týmům, ještě štěstí, že se tu nehádá někdo od Red Debils.To by byla hrozná kombinace.

WalDa
Aaron - 10.06. Odpovědět

Pokud sis nevšiml, hňupe, tak ten scum fandí Gooners jako ty...Vy jste se snad hledali ne? Kde opravdu berete ten rozum? Jen, abych nechodil kolem :)

Aaron
KubaLFC - 10.06. Odpovědět

ty si šašek....100%lepší spurs jak arsenal

KubaLFC

Ty si di dát studenou sprchu jelito.. A přestaň fetovat..

Susi-Jr.

jak můžeš říkat o Aaronovi šašek?Jak můžeš někoho soudit aniž by jsi ho znal?Si asi jasnovidec ne? Smajlík 12

West Dave 8.1

To bylo na Waldu Matušku.. Aarone sorry, ale s timhle nemám nic společnýho..

Susi-Jr.
WalDa - 10.06. Odpovědět

Já neříkám o Aaronovi že je šašek! Smajlík 14

WalDa

no já jediný co se mi na Arsenalu líbí je Ramsey,Walcott a teď nový dresy Smajlík 2

West Dave 8.1
WalDa - 10.06. Odpovědět

Ty jseš dobrej. Ne jak ti dva. Smajlík 2

WalDa
WalDa - 10.06. Odpovědět

Myslím to v dobrém, West Ham mám rád.

WalDa

Tady se to nějak zamotalo. Proč se kluci nenaserete do jinejch dialogů, proč??????

Susi-Jr.

no já prooti gooners nic zásadního nemam ostatně jako proti žádnýmu British klubu Smajlík 7

West Dave 8.1
WalDa - 10.06. Odpovědět

Jsi dobrý já nemám rád akorát Manchester kvůli C.Ronaldovi.

WalDa
KubaLFC - 10.06. Odpovědět

uf lepší arseanal neš red debils....

KubaLFC

Co by taky v Manchesteru dělal.Ani by si tam nezahrál.

zajcew18
WalDa - 10.06. Odpovědět

Špica Red Debil přišli pozdě Smajlík 6

WalDa
Dawe76 - 10.06. Odpovědět

Souhlasím s Susi-Jr......ještě že neěel k těm cipům z UTD Smajlík 6

Dawe76

souhlasím.. Smajlík 18

Peca1529
riči - 10.06. Odpovědět

Jen chci doplnit, že nabídku za Ramseyho podal i Everton. A byla samozřejmě přijata.

riči

zmrd to je doufam ze v tom arsenalu zlomi nohu a nebo vobe mel jit do united

cristy7manutd
riči - 10.06. Odpovědět

Měl přijít jako náhrada za Kristiánka, nagelovat si vlasy, vypracovat břišáky a to by byl hráč co. Teď ti tam zbyde jen starý Giggs, který podle tebe nic neumí.

riči

Aby nějákej zmrd nezlomil hnáty tobě, demente.. Máš stejný IQ jako ten mamrd na tvym obrázku..

Susi-Jr.
misdo - 10.06. Odpovědět

ty si zlom nohu o svoju sprostu hlavu Smajlík 6 scum..

misdo
Yvory - 10.06. Odpovědět

tohle by možná vyřešila lobotomie..

Yvory

jj máš pravdu.. Smajlík 18

Peca1529

Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Dej si toho Robina z profilu, prosim.. Ty mongole mongolnatá, ten scum na obrázku Čelski tam nani asi jen tak.. Kvůli takovejm jako ty, si tam snad obrázek Gunners..

Susi-Jr.
misdo - 10.06. Odpovědět

hh v pohode aj tak to tam je uz dlho :D

misdo

V tomdle prohnilém korupčním klubu udělá hovno... Asi jako Bentley Smajlík 14

MartanCJ

No tak ty si úplně blbej.. Jakej korupční klub?????!!!!!!!!! Spadni zas zpátky na zem Smajlík 10

Susi-Jr.

Susi : ho si nevšímej, ta slepice je tímto pověstná, že uráži každý tým, hlavně Arsenal, při tom je Tottenham hní na 10 nebo 11. místě ..

doNnySFC

fanoušek ArseAnálu a nezná historii svého klubu? Smajlík 7

MartanCJ

Nás porazili asi po 10ti letech, tak je nahoře Smajlík 1

Susi-Jr.

Vám dávaj za úkol u Spuds číst pohádky???!!! Radši mi řekni, kdy se nám přestanete koukat neustále na záda.. Zase utrátíte miliony a budete hrát o Intertoto..

Susi-Jr.

Tak pokud vim, tak o intertoto opravdu hrat nemusime a narozdil od vas jsme alespon nejakou trofej letos ziskali Smajlík 7

Mr.Pumpkin

mě jenom dostává že fandíš klubu a vůbec neznáš jeho historii... Korupce, administrativní přestuny, kradení dresů... To vše je součástí historie Woolwich Wanderers...

MartanCJ

Tim se utěšuješ?

Susi-Jr.

Ja se tim nemusim utesovat.. To je fakt Smajlík 8

Mr.Pumpkin

Pane Dýně, chápu, že trofej po 100 letech je krásná věc.. Ale vyhrát Carling a být 11. v lize??? To bych byl radši 10 sezón třetí a bez trofeje.. Ale s šancí na LM.. Ale pro průměrný angl. klub je to samozřejmě báječný úspěch.. Tak ať se Vám daří stále stejně Smajlík 7

Susi-Jr.

Me opravdu nebavi tady ty zabomysi valky.. Pravda, liga se tentokrat nepovedla, ale povedlo se zas neco jineho.....

Mr.Pumpkin

A jeste jednu pripominku.. Ja nepotrebuju, aby klub,kteremu fandim byl evropskym velkoklubem.. Tottenham je nesmirne sympaticky klub s ambicemi, a proto mu fandim Smajlík 7

Mr.Pumpkin

Ambice mají no, to máš recht:) Taky se nechci hádat, je to furt o tom samym..

Susi-Jr.
Znalec - 10.06. Odpovědět

Basratrd child, měl přestoupit do United. Smajlík 11 Smajlík 14

Sucker - 10.06. Odpovědět

No jsem na tento talent zvedavy!!!

Sucker
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články