Zpět na » Premier League » Mykhailo Mudryk nejtalentovanějším hráčem světa?

Mykhailo Mudryk nejtalentovanějším hráčem světa?

Mykhailo Mudryk nejtalentovanějším hráčem světa? © iconsport.photo - Mykhailo Mudryk

2

Líbilo se

28.02. - Manchester United má Antonyho, Chelsea má Mykhaila Mudryka. Dva ohromně talentovaní křídelnící, kteří milují hru s balónem. Jenomže ani jeden z nich neví, jak zapadnout v Anglii. Mykhailo Mudryk je ale pode CEO Shakhtaru Donetsk Palkina nejtalentovanějším hráčem planety a proto věří, že příjde jeho čas, kdy se v Chelsea dokáže naplno prosadit.

Mykhailo Mudryk je odchovancem Shakhtaru Donetsk. Chodil po ne úplně vyvedených hostováních, než dostal v prvním týmu šanci. Když jí ale dostal, chytl jí za pačesy. Najednou tu byly zprávy o ukrajinském Messim, Mudryk pak zazářil i v Lize mistrů. Shakhtar ale požadoval šílených 70+30 milionů eur a ještě tvrdil, že za Mudryka je to málo. Tuto částku ale odmítl Arsenal a nyní je asi rád. Chelsea jí totiž zaplatila a zdá se, že skočila Shakhtaru na špek. Mudryk se totiž zatím absolutně neprosadil a fanoušky si nezískal.

Ačkoliv Mudryk na začátku měl hodně příznivců, kteří tvrdili, že to je jen otázkou času, ztratil je svým chováním. Přerostlé vzteklé děcko bez špetky pokory a respektu. To je Mykhailo Mudryk. Ukázal to už několikrát. Měl záblesky toho, že v něm opravdu je geniální fotbalista, ale bylo toho opravdu málo. Za 43 zápasů si připsal 4 góly a 5 asistencí. Za potenciálně 100 milionů eur je to skutečně málo. Zatímco v Chelsea většině lidem dochází trpělivost, Sergey Palkin, CEO Shakhtaru Donetsk stále tvrdí, že Mudryk potřebuje čas a je nejtalentovanějším hráčem planety.

Podle mě je Mykhailo Mudryk nejtalentovanějším hráčem světa. Ale myslím si, že abyste z něj dostali maximum, musíte do něj investovat. Neivnestují se ale peníze. Je to čas na trénincích s kouči a bližší přístup k němu. Je to mladý kluk, co vyměnil Ukrajinu za Premier League. Jsou to úplně jiné světy. Fotbalově je to tam jiné. Pokud mu dá trenérský tým více času, bude pětkrát lepší, než je teď," řekl Sergey Palkin.

Mykhailo Mudryk

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články