Zpět na » Premier League » Argentinský Ronaldo zničil West Ham. Manchester United vyhrál 3:0

Argentinský Ronaldo zničil West Ham. Manchester United vyhrál 3:0

Argentinský Ronaldo zničil West Ham. Manchester United vyhrál 3:0 © iconsport.photo - Alejandro Garnacho

1

Líbilo se

04.02. - REVIEW Manchester United v minulém kole jen tak tak zachránil výhru s Wolves v závěru, kdy se hrdinou stal Kobbie Mainoo. Dnes podal heroický výkon proti West Hamu jiný mladík, a to Alejandro Garnacho. "Nový Ronaldo" Kladiváře sestřelil dvěma góly a opět použil legendární oslavu CR7. Mladý Argentinec stále stoupá a nyní ho můžeme nazvat skutečnou superstar.

Manchester United - West Ham 3:0

Branky: 23. Hojlund, 49. Garnacho, 84. Garnacho

Manchester United: Onana - Dalot, Maguire, Martínez (71. Varane), Shaw (88. Lindelof) - Garnacho, Mainoo (64. McTominay), Fernandes, Casemiro, Rashford - Hojlund (82. Antony)

West Ham: Areola (46. Fabianski) - Coufal (72. Cornet), Zouma, Aguerd, Emerson - Johnson, Álvarez, Ward-Prowse, Souček (72. Phillips), Kudus - Bowen

Radost už před zápasem fanouškům udělal návrat Harryho Maguira do sestavy. Anglický stoper v ní nahradil Raphaela Varaneho a předváděl solidní výkon bez chyb. Musel ale hlídat především Tomáše Součka, který byl v prvních minutách dost při chuti a dvakrát nebezpečně zakončoval. Společně s Onanou si ale Maguire poradil. Na druhé straně naopak střeleckou formu potvrdil Rasmus Hojlund. Skvěle zužitkoval balón od Casemira. Celkově ale v prvním poločase tempo hry určoval West Ham, který Red Devills přestřílel 12:3.

I ve druhém poločase měl na kontě více střel, ale dostal školení z efektivity. Netrvalo dlouho po změně stran a Alejandro Garnacho dokázal prostřelit i za pomoci Aguerda střídajícího brankáře Fabianskiho. West Ham se s přibývajícím časem dostával stále více na dostřel, ale nachytat obranu prostě nedokázal, na Onanu šla jediná střela. Přišla tak druhá chvíle výborného Alejandra Garnacha. Zkušeně zakončil protiútok, u nějž musíme pochvált prácí Scotta McTominaye. Mladý Argentinec branku oslavil tradičně ve stylu Cristiana Ronalda. Nebyly tu ale jen pozitivní zprávy. Koleno si poranil Lisandro Martínez a nevypadá to s ním dobře.

Muž zápasu: Alejandro Garnacho

Alejandro Garnacho

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články