Zpět na » Premier League » Manchester United se zbavuje prvního hráče. Donny van de Beek míří do Eintrachtu Frankfurt

Manchester United se zbavuje prvního hráče. Donny van de Beek míří do Eintrachtu Frankfurt

Manchester United se zbavuje prvního hráče. Donny van de Beek míří do Eintrachtu Frankfurt © iconsport.photo - Donny van de Beek

0

Líbilo se

16.12. - Manchester United se chystá během ledna zbavit několika nadbytečných hráčů a prvním na odchodu bude zřejmě záložník Donny van de Beek. Nizozemský reprezentant se na Old Trafford nedokázal prosadit ani pod vedením svého krajana Erika ten Haga a United se údajně dohodli na jeho hostování v Eintrachtu Frankfurt.

Van de Beek by se měl na základně informací televizní stanice ESPN připojit k bundesligovému týmu do konce sezóny. Přestože se oba kluby měly dohodnout na hráčově přesunu, musí van de Beek počkat na změnu dresu až do otevření lednového přestupového okna.

Nizozemský reprezentant, který na Old Trafford přišel v roce 2020 z Ajaxu, se tak ještě může objevit v několika příštích zápasech United, zvláště když mimu hru má ten Hag momentálně hned několik záložníků.

Dočkat by se van de Beek mohl už v nedělním zápase proti Liverpoolu, v kterém ten Hag nebude moci počítat s Brunem Fernandesem, Casemirem, Christianem Eriksenem a Masonem Mountem.

Van de Beek byl k dispozici pro přestup už v létě, kdy byl svým krajanem ten Hagem informován, že není součástí jeho dlouhodobých plánů na Old Trafford a v nové sezóně se zatím objevil v pouhých dvou zápasech.

Přestože van de Beek by měl ve Frankfurtu zatím pouze hostovat, součástí dohody by měla být i klauzule, v rámci které může Eintracht hráče podepsat natrvalo.

Van de Beeka by v lednu mohl následovat pryč z Old Trafford také Jadon Sancho, který za United nenastoupil od veřejné slovní přestřelky s ten Hagem a zájem o něj už projevil jeho bývalý klub Borussia Dortmund nebo Juventus.

Kam dál?

Vít Sedlák / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články