Zpět na » Premier League » Konec Erika ten Haga? Co řekl po dalším zkratu?

Konec Erika ten Haga? Co řekl po dalším zkratu?

Konec Erika ten Haga? Co řekl po dalším zkratu? © iconsport.photo - Erik ten Hag

3

Líbilo se

09.12. - NEPŘEHLÉDNĚTE Další ostudná prohra, další smršť naštvaných fanoušků a nepříjemných otázek ze strany novinářů. Erik ten Hag už má dost možná sbalené kufry. Sice byl zvolen manažerem měsíce listopadu, ale výsledek 0:3 proti Bournemouthu se v kombinaci s ostatními problémy bude jen hodně težce odpouštět. Co vůbec ten Hag po tomhle výbuchu svého týmu řekl na tiskové konferenci?

Erik ten Hag má pod sebou pořádně rozhoupanou židli. Manchester United zatím v této sezóně rozhodně není v pohodě. Postup do další fáze Ligy mistrů je asi mimo, v Premier League to je jednou nahoře, podruhé dole, ale co se výkonů týče, nad Old Trafford je zamračeno, i když se vyhrává. Tak jako během listopadu. V něm byl Manchester United stoprocentní, neinkasoval, ten Hag byl zvolen manažerem měsíce, ale spokojenost v klubu panovat rozhodně nemůže. Prosinec se navíc rozjel prohrou s Newcastlem a po solidní výhře nad Chelsea přišel zkrat s Bournemouthem.

Za celý zápas neměl Manchester United žádnou vyloženou gólovku, hlavně že 20x vystřelil. Na bránu šly jen 3 pokusy, se kterými neměl Neto sebemenší práci. Směrem dopředu otřesný výkon. Tak jako obvykle. Tentokráte to ale byla hrůza i směrem dozadu. U každého gólu, ať už bereme Solankeho, Billinga i Senesiho, najdeme nějaké výraznější pochybení. Výsledek 0:3 je prostě ostudou a začíná se spekulovat o tom, zda tohle vedení vydrží, a zda Erik ten Hag o své místo nepříjde. Vtipně situaci okomentoval třeba Gary Lineker.

Stalo se někdy, že by někdo vyhrál ocenění trenéra měsíce, a v ten samý týden přišel o práci?," napsal na svůj X účet legendání Gary Lineker.

Bruno Fernandes

A co k oné ostudné porážce řekl samotný ten Hag?

Musíte ze sebe dostat všechno v každém zápase. Nejlepší verze sama sebe. A začít musíte koncentrací. Jestli začnete tak, jako my, zabije vás to. Byl to dobrý soupeř, ale musíme si prostě vést lépe. Tu dnešní porážku beru na sebe. Jsme horzně nekonzistentní. Chápu zklamání a naštvání fanoušků. Všichni jsme z toho frustrovaní, ale musíme prostě hrát lépe. Ukazovat se v každém zápase, a ne skákat mezi levely," řekl Erik ten Hag.

Nic nového jsme se tedy nedozvěděli. Zase ta stejná odrhovačka dokola, doslova kecy o zlepšení se, které stejně nepřichází a ani nepřijde, protože tohle jsme z úst nizozemského kouče slyšeli už tolikrát. Jakýkoliv špatný výsledek sice bere na sebe, ale v dalším zápase je to zase ta stejná bída jako v minulém utkání. Výjimkou je samozřejmě zápas s Chelsea, o tom žádná. Ale ačkoliv je Bournemouth ve formě, vy jste Manchester United a měli byste ho porazit kdykoliv. 0:3 je prostě ostuda a fanoušků Red Devills je mi líto čím dál více.

Manchester United

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články