Zpět na » Premier League » Frank Lampard: Nejsem překvapen slabým startem Chelsea do nové sezóny

Frank Lampard: Nejsem překvapen slabým startem Chelsea do nové sezóny

Frank Lampard: Nejsem překvapen slabým startem Chelsea do nové sezóny © iconsport.photo, fotbalportal.cz - Frank Lampard

1

Líbilo se

03.10. - Bývalý manažer a legendární hráč Chelsea Frank Lampard přiznal, že jej nepřekvapily problémy jeho někdejšího klubu v nové sezóně Premier League. Chelsea se start do sezóny pod vedením nového trenéra Mauricia Pochettina nevydařil podle očekávání a v současnosti se nachází až na 11. příčce tabulky Premier League.

Bývalý lodivod Tottenhamu Hotspur zamířil na Stamford Bridge napravit nepovedenou loňskou sezónu, zakončenou až dvanáctou příčkou tabulky, během které se na lavičce Blues vystřídali Thomas Tuchel, Graham Potter a právě Lampard.

Nicméně ani další nákladné posily zatím nezabraly a Chelsea se po nevýrazném vstupu do sezóny nachází až na jedenácté příčce tabulky Premier League, když z úvodních sedmi zápasů vytěžila pouhých osm bodů.

„Některé problémy mě nepřekvapují. Zvláště když jsem je na konci sezóny prožil na vlastní kůži,“ svěřil se Lampard pro stanici Sky Sports.

„V klubu přitom přede mnou pracovali top manažeři Thomas Tuchel a Graham Potter. Mám pocit a i vy jsme mohli vidět, že některé problémy podle všeho spočívaly v nedostatku sebevědomí kvůli výsledkům.“

Lampard, který je historicky nejlepším střelcem Chelsea, za kterou hrál v letech 2001 až 2014, sice očekával, že klub vybojuje více bodů, ale dodal, že nikdy neměl pocit, že se klubu podaří po příchodu Pochettina okamžitý obrat ve výsledcích.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / espn.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články