Zpět na » Premier League » Bezzubý Manchester United proti Burnley spasil výborný Jonny Evans

Bezzubý Manchester United proti Burnley spasil výborný Jonny Evans

Bezzubý Manchester United proti Burnley spasil výborný Jonny Evans © iconsport.photo - Jonny Evans byl mužem zápasu i přes neuznaný gól

0

Líbilo se

23.09. - REVIEW Manchester United na tom v posledních zápasech není vůbec dobře. Na vlastním hřišti toho plánovalo využít Burnley s legendou Manchesteru City Vincentem Kompanym na lavičce. A ačkoliv v prvním poločase mělo dobré šance, v tom druhém zakrnělo a nepředvedlo prakticky nic. Stejně tak ale jeho soupeř, kterému výhru trefil Fernandes po výborném centr muže zápasu Jonnyho Evanse.

Burnley - Manchester United 0:1

Branky: 45. Fernandes

Burnley: Trafford - Roberts, Al Dakhil, Beyer, Taylor - Gudmundsson (20. Trésor), Cullen, Ramsey (73. Berge), Brownhill (86. Manuel), Koleosho (73. Bruun Larsen)- Amdouni (73. Rodríguez)

Manchester United: Onana - Dalot, Lindelöf, Evans (89. Amrabat), Reguilón (79. Reguilón) - Mejbri, Casemiro, Fernandes, McTominay, Rashford - Hojlund

První práci měl gólman Burnley James Trafford. Mladý Angličan se vyznamenal proti prudké střele Bruna Fernandese z úhlu. Po hlavičce Amdouniho se ale i na druhé straně perfektně předvedl André Onana. Švýcarský forvard Amdouni měl druhý gól na kopačce po výborné spolupráci s Ramseym, ale tentokráte ho zastavila tyč. Tyto dvě šance mohly Burnley mrzet. Reguilón parádně kopl rohový kop a Jonny Evans poslal balón do sítě. Jenomže při té situaci Trafforda z ofsajdu bránil Hojlund a gól nebyl uznán. Evans se ale změnil v asistenta. Vyslal parádní dlouhý balón na Bruna Fernandese a ten z voleje napálil balón za Traffordova záda.

Nějakou pořádnou šanci abychom ve druhém poločase pohledali. Nebyly tu žádné. Hodně se k balónu tlačil mladík Rasmus Hojlund, ale nic extra vepředu nepředvedl. Na druhé straně se Burnley zklidnilo, v prvním poločase výborný Ramsey, nebo skorostřelec Amdouni, byl neviditelní. Nejvíce akční byl snad Trésor, jenž poslal do vápna Red Devills několik centrů, ale nevybavím si, že by nějaký někoho našel. Prostě nic. Fanoušky Red Devills vyděsil Sergio Reguilón. Ten hrál poměrně dobře, ale kvůli zranění musel střídat. Po pumelici Bensona z přímého kopu, kterou pokryl Onana, rozhodčí zapískal konec.

Hannibal Mejbri a Bruno Fernandes

David Suchý / manutd.com

Nejnovější články