Zpět na » Premier League » James Maddison má po varování Daniela Levyho zákaz řízení jednoho typu auta. O co se jedná a co to má společného s Arsenalem?

James Maddison má po varování Daniela Levyho zákaz řízení jednoho typu auta. O co se jedná a co to má společného s Arsenalem?

James Maddison má po varování Daniela Levyho zákaz řízení jednoho typu auta. O co se jedná a co to má společného s Arsenalem? © iconsport.photo - Maddison má zákaz řídit jeden typ aut

0

Líbilo se

20.09. - BULVÁRNÍK Anglický šéf Tottenhamu Daniel Levy žertem zakázal Jamesi Maddisonovi po jeho letním přestupu řídit jeden typ auta. Maddison je od svého letního přestupu z Leicesteru City za svůj nový tým hvězdou.

Díky své klubové formě se během mezinárodní přestávky dostal do základní jedenáctky Anglie v kvalifikačním utkání o Euro 2024 proti Ukrajině. Navzdory jeho skvělému a plodnému startu ve Spurs Levy Maddisonovi žertem vynadal kvůli barvě jeho auta.

Předseda klubu prozradil, že musel šestadvacetiletému hráči říct, aby se na trénink nejezdil v červeném autě. Červenou barvu samozřejmě nosí jejich městský rival Arsenal.

Na tiskové konferenci před nedělním soubojem na Emirates řekl: "Všichni hráči jsou v pohodě. James se musí naučit, že na trénink nemůže přijet v červeném autě. Řekl jsem mu to. Naučí se to," dodal.

Levy také zasypal Angeho Postecogloua velkou chválou a po jeho letním jmenování ho označil za závan čerstvého vzduchu.

"Upřímně řečeno, byl na mě vyvíjen velký tlak, abych přivedl někoho, kdo má velké jméno. Chtěl jsem jen někoho, kdo rozumí naší DNA, kdo bude hrát útočný fotbal, kdo dá šanci mladým hráčům, bude věřit v akademii, vybuduje si vztah s fanoušky a pochopí zdroje, které jako klub máme a nemáme, a bude součástí týmu.Musím říct, že Ange je závan čerstvého vzduchu," řekl.

Spurs vyhráli čtyři z pěti úvodních ligových zápasů a v tabulce se nacházejí na druhém místě se třinácti body na kontě před hrajícím Arsenalem.

petr magasanik / twitter.com

Nejnovější články