Zpět na » Premier League » Dobrá duše, srdce ze zlata. Erling Haaland daroval téměř 200 krabic fotbalového vybavení svému rodnému městečku

Dobrá duše, srdce ze zlata. Erling Haaland daroval téměř 200 krabic fotbalového vybavení svému rodnému městečku

Dobrá duše, srdce ze zlata. Erling Haaland daroval téměř 200 krabic fotbalového vybavení svému rodnému městečku © iconsport.photo - dobrák erling haaland

0

Líbilo se

04.09. - Erling Haaland daroval dětem v rodném městě 175 krabic fotbalových souprav. Haaland chtěl něco vrátit svému rodnému městu v Norsku a svojí vděčnost ukázal tím, že do klubu poslal dárečky.

Útočník Manchesteru City daroval 1000 mladých fotbalistů do 12 let z rodného města Erlinga Haalanda v Norsku soupravu. Haaland nebyl u předání dresů osobně, ale jeho balíčky byly rozeslány do všech fotbalových klubů v oblasti (Byrne).

Každá krabice obsahovala fotbalový míč, tričko, trenýrky, fotbalovou tašku a láhev na pití Aquafigure, což je značka, kterou útočník podporuje. Balíčky měly hodnotu 1500 norských korun (111 liber).

Po působivém střeleckém hrdinství v minulé sezoně Haaland navázal tam, kde skončil, a po čtyřech zápasech Premier League má na kontě už šest gólů. V sobotu vstřelil hattrick při vítězství 5:1 nad Fulhamem, což byl v pořadí jeho pátý hattrick v nejvyšší soutěži od jeho přestupu z Borussie Dortmund v minulé sezoně.

Man City vede v čele Premier League i před mezinárodní přestávkou a zůstává jediným týmem v nejvyšších čtyřech anglických divizích, který dosáhl maximálního počtu bodů z úvodních zápasů. Třiadvacetiletý hráč se v příštích dvou týdnech představí také na mezinárodní scéně, kde se Norsko 7. září utká v přátelském zápase s Jordánskem a 12. září se v kvalifikačním utkání na Euro 2024 utká s Gruzií.

Norsko je po čtyřech odehraných zápasech na třetím místě ve skupině A a nadále bojuje o postup na turnaj, který se bude konat příští rok v Německu.

petr magasanik / twitter.com

Nejnovější články