Zpět na » Premier League » Letí si pro Harryho Kanea - vedení Bayernu jedná v Londýně s Danielem Levym

Letí si pro Harryho Kanea - vedení Bayernu jedná v Londýně s Danielem Levym

Letí si pro Harryho Kanea - vedení Bayernu jedná v Londýně s Danielem Levym © iconsport.photo, fotbalportal.cz - Bayern si letí pro Kanea

1

Líbilo se

31.07. - SLEDUJEME Jsou odhodláni jít za hranici, za kterou se ještě nikdy nepustili. Bayern Mnichov je známý tím, že i přestože patří mezi fotbalové giganty, nehodlá utrácet za hráče nesmyslné peníze. Teď však vedení bavorského celku odcestovalo do Londýna, kde se bude snažit přesvědčit Daniela Levyho o tom, aby jim prodal Harryho Kanea.

Bayern Mnichov je připraven překonat svůj přestupový rekord, aby podepsal Harryho Kanea, a jeho vedení se vydalo do Londýna, aby se setkalo s předsedou Tottenhamu Danielem Levym a jednalo s ním o anglickém kapitánovi.

Rekordním přestupem Bayernu je částka 80 miliónů eur, kterou v roce 2019 zaplatil Atléticu Madrid za Lucase Hernándeze.

Za Kanea jsou připraveni zaplatit více, přestože mu do konce smlouvy zbývá pouhých 12 měsíců.

Výkonný ředitel Jan-Christian Dreesen a technický ředitel Marco Neppe dorazili v pondělí ráno na mnichovské letiště, aby odletěli do Anglie.

Kluby se měly sejít již minulý týden, ale toto jednání bylo přeloženo, zatímco dialog mezi oběma stranami o budoucnosti anglického kapitána Kanea zůstal otevřený.

Mezi Bayernem a Spurs stále existuje rozdíl v ceně, ale Kane zůstává otevřený oficiálnímu rozhovoru s německým klubem, pokud se Spurs přesvědčí, že jde o dobrou nabídku.

Němečtí mistři jsou přesvědčeni, že nejlepší střelec Spurs se k nim chce připojit.

Harry Kane v létě nepodepíše s Tottenhamem novou smlouvu a před ostatními zájemci by dal v létě přednost Bayernu.

Francouzský mistr Paris Saint-Germain věří, že se o Kanea uchází, pokud se Tottenham rozhodne ho prodat. Do nabídkové války se však nenechají zatáhnout.

Postoj Tottenhamu byl celé léto jasný - Kane není na prodej. Do konce smlouvy se Spurs mu zbývá ještě 12 měsíců a nikdy neřekl, že chce odejít.

Rizikem pro Spurs je udržet si ho i po skončení přestupového období a příští léto přijít o elitního střelce zdarma, případně do rukou soupeře z Premier League. Proto Spurs jednají se zahraničními kluby, které o něj mají zájem.

Co se tedy stane, pokud se Tottenham s Bayernem nedohodne na přestupové částce? Pokud Kane zůstane v Tottenhamu, bude jednoduše pokračovat ve své hře.

Pokud se tento scénář naplní, jaké faktory by ho mohly přimět k prodloužení smlouvy v pozdější fázi sezony? Jednoduchá odpověď zní, že by to vyžadovalo, aby se Spurs proměnili v tým schopný vyhrávat trofeje. To je riziko, kterému Levy čelí. V opačném případě může očekávat, že si anglický kapitán bude vybírat kluby doma i v zahraničí.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články