Zpět na » Premier League » Zásadní průlom. Citizens nabídku za Declana Rice nedorovnají, Arsenal tak má volnou cestu

Zásadní průlom. Citizens nabídku za Declana Rice nedorovnají, Arsenal tak má volnou cestu

Zásadní průlom. Citizens nabídku za Declana Rice nedorovnají, Arsenal tak má volnou cestu © iconsport.photo, fotbalportal.cz - Declan Rice

0

Líbilo se

28.06. - SLEDUJEME Manchester City dává ruce pryč a vzdává boj o Declana Rice. West Ham čekal na to, zda zareaguje na nabídku Arsenalu. Gunners totiž očividně chtějí získat anglického záložníka za každou cenu. Poslali na něj třetí nabídku ve výši 105 miliónů liber, což by Kladivářům mohlo stačit. I když původně požadovali až 120 miliónů liber, nebo 100 miliónů liber plus hráčskou náhradu.

Manchester City odstoupil z boje o podpis záložníka West Hamu Declana Rice poté, co Arsenal předložil třetí nabídku v hodnotě 105 milionů liber.

West Ham v úterý odmítl nabídku City ve výši 90 milionů liber poté, co šampioni Premier League nabídli za anglického záložníka 80 milionů liber předem a 10 milionů liber jako příplatek.

Klub Pepa Guardioly se však rozhodl, že nabídku Arsenalu za Rice nedorovná ani nepřekročí, neboť Gunners nabízejí počáteční částku 100 milionů liber plus 5 milionů liber v podobě výkonnostních příplatků.

Tím, že se City stáhlo z boje o Riceův podpis, se drží své strategie neplatit za hráče více, než si sami cení, i kdyby to mělo znamenat, že o něj přijdou ve prospěch soupeře z Premier League.

Příkladem může být Harry Maguire, když odešel do Manchesteru United, a Jorginho a Marc Cucarella, kteří se připojili k Chelsea - všechny tyto hráče chtěli podepsat, ale neměli problém souboj o ně vzdát, když byla cena příliš vysoká.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články