Zpět na » Premier League » Newcastle doma rozdrtil Tottenham 6:1. Ten se propadá čím dál hlouběji

Newcastle doma rozdrtil Tottenham 6:1. Ten se propadá čím dál hlouběji

Newcastle doma rozdrtil Tottenham 6:1. Ten se propadá čím dál hlouběji © iconsport.photo - K demolici Tottenhamu 2 góly přispěl i Alexander Isak

1

23.04. - REVIEW Pokud jsme si mysleli, že s Tottenhamem to už horší být nemůže, dnešek nás vyvedl z omylu. Svěřenci Christiana Stelliniho přijeli do Newcastlu, který hraje v celkem dobré formě. Nikdo ale asi nečekal, že The Magpies budou vést už po 21 minutách 5:0 a uštědří kohoutům tvrdý konckout, který je do konce sezóny rozhodně moc nenakopne.

Newcastle United - Tottenham Hotspur 6:1

Branky: 2. a 9. Murphy, 6. Joelinton, 19. a 21. Isak, 67. Wilson, 49. Kane

Byli jsme svědky zřejmě nejlepšího poločasu, který nějaký tým v letošní sezóně předvedl. Newcastlu za Llorisova záda padalo skoro všechno. Joelintonovu ránu po minutě Lloris vyrazil, ale Murphyho dorážka byla nekompromisní. O 6 minut později se Joelinton přeci jen mezi střelce zapsal, když francouzského gólmana obešel. Na Murphyho ránu z dálky ani nereagoval. Willock následně do gólovky vyslal Isaka a ten se nemýlil, stejně jako o 2 minuty později, když ve vápně ukázal, v jaké formě je. Poločas jako z hororu pro Spurs. Skóre 0:5.

Po změně stran sice dokázal snížit svým gólem číslo 24 Harry Kane, ale bylo jasné, že Tottenham už s tím nic nezmůže. Magpies trochu polevili, ale nadále ukazovali, že s Ligou mistrů to od nové sezóny myslí smrtelně vážně a budou se o to prát až do samotného konce. Potvrdil to i šestý gól, který dal střídající Callum Wilson. Na hřišti už nebyl Hugo Lloris, ale Fraser Forster, který už víckrát neinkasoval. 6:1 bohatě stačilo. Bídný výkon a jen podtržení aktuální situace v klubu. Tottenham už svou sezónu bohužel vzdal.