Zpět na » Premier League » Agent Ilkaye Gündogana vyvrátil podpis smlouvy s Barcelonou. Priority jsou někde jinde

Agent Ilkaye Gündogana vyvrátil podpis smlouvy s Barcelonou. Priority jsou někde jinde

Agent Ilkaye Gündogana vyvrátil podpis smlouvy s Barcelonou. Priority jsou někde jinde © iconsport.photo - Ilkay Gündogan se soustředí na konec sezóny v Manchesteru

0

Líbilo se

30.03. - Mluvilo se o tom, že Ilkay Gündogan by už dokonce mohl mít dohodu s Barcelonou a po konci smlouvy oficiálně opustí Manchester City. Nyní ale agent německého záložníka popřel, že by se jeho klient s jakýmkoliv klubem dohodl, že jeho budoucnost je otevřená a že aktuálně má jiné priority než je hledání nového klubu. Zejména pak narození syna a práce v Manchesteru.

Ilkay Gündogan je už jedním ze zkušenějších hráčů, které na velké fotbalové scéně registrujeme už opravdu velmi dlouho. Jako velký talent se objevil v německém Norimberku, odkud si ho Jürgen Klopp vytáhl do Borussie Dortmund. S ní získal bundesligový titul a zahrál si i ve finále Ligy mistrů, kdy dokonce skóroval. V Borussii byl opravdovou superstar a tak ho za 27 milionů eur přivedl Manchester City a v poměru cena/výkon to byl fantastický přestup. 4 tituly z Premier League, takřka 300 zápasů a 90 vytvořených gólů. Gündogan je na Etihad Stadium legendou.

Ale všechno jednou končí a vypadá to, že i cesta Gündogana ve dresu Sky Blues se nachýlila ke konci. V létě mu končí smlouva a novou zatím odchovanec VFL Bochum nepodepsal. Ovšem na podpis to nevypadá. Ve svých 32 letech se vydá za novou výzvou, která by podle více zdrojů měla čekat v Barceloně. Někdo dokonce tvrdí, že Gündogan už se měl s Barcelonou na letním příchodu zdarma dohodnout.

Nyní ale všechny zvěsti o již vzniklé dohodě mezi Gündoganem a klubem FC Barcelona vyvrátil sám hráčův agent, kterým je jeho bratr Ilhan. Podle něj se jeho bratr Ilkay soustředí hlavně na závěr sezóny v Manchesteru City, kdy bude chtít z rukou Arsenalu sebrat ligový titul, poprvé uspět v Lize mistrů a také na svou rodinu. Gündoganovi se totiž před dvěma týdny narodil syn a ten je pro něj prioritou. Co bude dál bude dvojice bratrů řešit až po sezóně.

David Suchý / goal.com

Nejnovější články