Zpět na » Premier League » Mistr světa Julian Álvarez podepsal nový kontrakt s Manchesterem City

Premier League - Mistr světa Julian Álvarez podepsal nový kontrakt s Manchesterem City

Mistr světa Julian Álvarez podepsal nový kontrakt s Manchesterem City © iconsport.photo - Julian Álvarez bude nadále pokračovat v Manchesteru

0

Líbilo se

16.03. - Ve svých čerstvých 23 letech už je mistrem světa a vysloužil si nový kontrakt s Manchesterem City, kde ho vnímají jako nového Sergia Agüera. Julian Álvarez prožívá opravdu skvělé měsíce a my budeme sledovat, jak si mladý Argentinec povede v budoucnu. Manchester City na něj spoléhá a jeho služby si pojistil do roku 2028.

V roce 2016 se Álvarez přesunul do River Plate. V Jednom ze dvou největších klubů v Argentině se postupně stal hvězdou kontinentálního formátu. S týmem vyhrál Copa Libertadores, kdy cestu k trofeji vydláždil 6 góly. V tomto slavném klubu nakonec skončil se statistikou 54 vstřelených a 31 připravených branek. Manchester City za něj zaplatil hodně přijatelných 21 milionů eur a po doběhnutí hostování se k týmu připojil. Aktuálně má na kontě 10 gólů, ale pere se s tím, že vedle Erlinga Haalanda prostě místo v sestavě není.

Zlé jazyky tvrdí, že spíše než nový Agüero bude Álvarez novým Jesusem. Hráčem obrovských kvalit, ale takovým, jenž se do sestavy přes ostatní hvězdy prostě dlouhodobě neprobije, a aby zazářil, musí změnit působiště. Na takové soudy ale ještě máme čas. Julian Álvarez si mezitím vysloužil nový kontrakt, který ho se Citizens vážě až do roku 2028. Za své výkony na zlatém mistrovství světa v Kataru si měl údajně zasloužit i velké zvýšení platu. Dosud měl pobírat jen 50 tisíc liber, což je oproti jeho spoluhráčům opravdu nic.

David Suchý / twitter.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články