Zpět na » Premier League » Arsenalu se ve Francii rodí ofenzivní hvězda. Jak s ní naloží?

Premier League - Arsenalu se ve Francii rodí ofenzivní hvězda. Jak s ní naloží?

Arsenalu se ve Francii rodí ofenzivní hvězda. Jak s ní naloží? © The Sun - Folarin Balogun stále neví, kde bude hrát příští sezónu

2

Líbilo se

08.02. - Manažer Mikel Arteta disponuje v A-týmu Arsenalu Gabrielem Jesusem a Eddiem Nketiahem, dvěma skvělými forvardy. Vcelku logicky tedy Gunners přes léto hledali uplatnění pro Folarina Baloguna jinde. Mladý útočník se parádně rozehrál na hostování v Remeši a před sportovním vedením aktuálně prvního týmu Premier League stojí těžké rozhodování.

Pro minulou sezónu byl Folarin Balogun vypůjčen do druholigového Middlesbrough, kde ale 3 góly a shodným počtem asistencí příliš nepřesvědčil. Možná také proto opravdu málokdo čekal obří úspěch 21letého borce v Ligue 1.

Produkt mládežnické akademie Arsenalu jen v dosavadním průběhu ročníku nasázel soupeřům 15 branek, k nimž přidal ještě 2 asistence. Trenér Will Still si jej pochopitelně nemůže vynachválit, sám jej popisuje jako skutečně všestranného šutéra. Se snahami o trvalý přestup v zimě ale pochopitelně nepochodil.

Balogun se v červenci vrátí do svého mateřského klubu, co ale bude následovat, není vůbec jasné. Nevypadá to, že by Kanonýři měli v plánu pustit zmiňované Nketiaha nebo Jesuse, ani o Baloguna ovšem bezesporu nebudou chtít jen tak přijít. Rodák z New Yorku přitom má smlouvu platnou jen do léta roku 2024.

Fabrizio Romano, renomovaný expert na přestupy, uvedl, že Arsenal, jenž je uprostřed boje o ligový titul, se touto problematikou momentálně vůbec nezabývá. Počká až do léta a teprve po konci sezóny bude budoucnost Baloguna řešit.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, sportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články