Zpět na » Premier League » Manchester United prý chystá letní nabídku na Federica Valverdeho

Manchester United prý chystá letní nabídku na Federica Valverdeho

Manchester United prý chystá letní nabídku na Federica Valverdeho © sheppartonnews.com - Manchester United se má údajně zajímat o Federica Valverdeho

0

Líbilo se

05.02. - Federico Valverde patří mezi nejlepší mladé záložníky současnosti a v Realu Madrid se vypracoval ve velkou oporu. Každé léto ale z Realu odešla jedna z opor do Manchesteru United. Po Varanovi a Casemirovi má být dalším na řadě, o koho se budou Red Devills ucházet, právě Valverde. Vedení klubu z Manchesteru má mít připraveno 72 milionů liber.

V Realu Madrid Federico Valverde působí od roku 2016. kdy přišel jako talentovaný mladíček z urguayského Peňarolu. Rok působil v Castille, aby mohl jít na hostování do La Coruňi, kde poprvé okusil španělský prvoligový fotbal. Postupem času se pak stával čím dál více důležitým pro první tým Realu Madrid. V konkurenci svatého tria Casemiro, Kroos, Modrič měl ale těžké se prosadit a to se mu plně podařilo až nyní. V letošním ročníku má na kontě 6 branek a bylo období, kdy byl doslova k nezastavení.

Jeho hodnota vzrostla na 100 milionů eur. Moc hráčů s větší tržní hodnotou už na světě nenajdeme. To ale neodradí Manchester United, který údajně chystá letní nabídku, která je ale ve výši pouhých 72 milionů liber, což Realu Madrid jednoznačně stačit nebude. Pro tým Erika ten Haga by ale Federico Valverde byl přímo famózní posilou. Skvěle by vzal místo, které má v současné době Christian Eriksen. Vše ale zřejmě záleží na hráči. Real Madrid nemá sebemenší důvod, proč by Valverdeho nyní pouštěl.

David Suchý / fichajes.net

Nejnovější články