Zpět na » Premier League » Pogba do Evertonu? Juventus s ním chce zrušit kontrakt

Premier League - Pogba do Evertonu? Juventus s ním chce zrušit kontrakt

Pogba do Evertonu? Juventus s ním chce zrušit kontrakt © unitedinfocus.com - Paul Pogba si za Juventus zatím nezahrál

1

Líbilo se

03.02. - Paul Pogba se toto léto vrátil do Juventusu. Po 6 sezónách jako na houpačce. V Manchesteru United už nebyl chtěný a ani on sám nechtěl být součástí. Chtěl z pekla pryč. Jenže se zranil a doposud za Juventus neodehrál ani jednu soutěžní minutu. Klubu začíná docházet trpělivost a prý dokonce zvažuje zrušení jeho mastné smlouvy. Zájem je údajně v MLS ale třeba i v Evertonu.

Málokdo by řekl, že Pogbovi je přitom stále pouhých 29 let. Francouszký záložník je na velké scéně už 11 let. Jako velmi mladý začínal v Manchesteru United, kde ale šanci nedostal. Dostal jí v Juventusu, kde se z něj stal jeden z nejlepších záložníků Evropy a po 4 sezónách se do Manchesteru vracel jako nejdražší hráč planety. Bylo to s ním jako na houpačce. Skvělé výkony střídaly bídné, měl problémy s trenéry i vedením, a za poslední 3 sezóny měl spoustu zdravotních potíží. Po 6 letech se tak vrátil do Juventusu. Zadarmo.

Jenže už v přípravě se zranil a po návratu do tréninkového procesu se zranil opět. Když už se zdálo, že se bude moci do přípravy zapojit, co myslíte že se stalo? Ano, Pogba se opět zranil. A to je něco pro vedení Juventusu. Má v kádru hráče, kterému vyplácí 10 milionů eur ročně, ale neodehrál ještě ani minutu a přicházejí zranění za zraněním. To je důvod, proč nyní vedení zvažuje dokonce rozvázání smlouvy. Z Pogby by se tak po 8 měsících stal opět volný hráč a hledal by si angažmá.

Otázkou je, kdo by Pogbu v tomto stavu chtěl. Odpovědí může být MLS, kde by byl Pogba podobně jako třeba Gareth Bale hlavně tváří pro marketing a jeho výkony na hišti, pokud by nějaké vůbec byly, by šly stranou. Objevují se ale i zvěsti o tom, že Pogbu by mohl chtít Everton, který se zajímal i o Isca. V tomto přestupovém okně nikoho nepřivedl a Sean Dyche bude mít težkou úlohu odvrátit sestup. Aktuálně se Toffees mohou koukat jen na trh s volnými hráči a pokud by se na něm objevil Paul Pogba, byla by to pro ně senzace.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

LEGENDA MUFC Smajlík 17

James1991

vlastne až po Greenwoodovi, Fňukiho obľúbenca, kam toho nevinného chlapca ten Eric postavi? Kridlo, alebo hrot? Smajlík 18

James1991
Wazz - 04.02. Odpovědět

škoda že tu nikoho nezajímáš debile Smajlík 2

Wazz
Waldas - 03.02. Odpovědět

Pogba je vírus ! A tu ho karma dobehla :) nič zle mu neprajem, karma si ho najde/našla sama :)

Waldas
peeko83 - 03.02. Odpovědět

Bohužel zatím nikdo na něj nenašel lék. A možná už hledat ani nebude chtít...

peeko83
Nejnovější články