Zpět na » Premier League » Arsenal hodlá nadále obchodovat s Chelsea. Skautuje Hudsona-Odoie

Premier League - Arsenal hodlá nadále obchodovat s Chelsea. Skautuje Hudsona-Odoie

Arsenal hodlá nadále obchodovat s Chelsea. Skautuje Hudsona-Odoie © The Athletic - Hudsona-Odoie má v hledáčku Arsenal

1

Líbilo se

02.02. - Mezi Gunners a Blues panuje na hřišti i mimo něj velká rivalita. Naposledy toho byl důkazem přestup Mikhaila Mudryka, který navzdory původním očekáváním nakonec zamířil na Stamford Bridge. Ani to ale nezablokovalo jednání mezi oběma kluby. V poslední den zimního přestupního okna se do Arsenalu přesunul středopolař Jorginho a Kanonýři by na této trase rádi operovali i nadále.

Mikel Arteta buduje na severu Londýna ambiciózní projekt a nestraní se ani zdánlivě překvapivých nákupů. Během ledna nutně potřeboval posílit záložní řadu a vzhledem k neúspěchu v případě Moisése Caiceda z Brightonu se nebál vyskládat přes 11 miliónů euro právě jednomu z hlavních konkurentů.

V dresu Chelsea už zřejmě příliš šancí nedostane ani Callum Hudson-Odoi, který momentálně hostuje v Bayeru Leverkusen. Někdejší velký talent kvůli zraněním zatím nedokázal naplnit svůj obří potenciál, nicméně šanci na restart v Premier League by mohl dostat v jiné části Londýna.

Zástupci Arsenalu údajně rychlonohé křídlo bedlivě sledují a jsou připraveni v létě zahájit s protistranou jednání. Hudson-Odoi podle všeho nevyhlíží trvalý přestup do Německa, na restart v mateřském klubu to však rovněž nevypadá. Sám hráč by tedy mohl být případnému přesunu otevřen.

Priority pro letní transferové období má ale mužstvo z Emirates Stadium jinde. V první řadě se pokusí přesvědčit Declana Rice, dalšího odchovance Chelsea, který ovšem několik posledních let táhne West Ham United a vyšel by Arsenal na pořádný balík.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, sportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články