Zpět na » Premier League » Harry Maguire by mohl zamířit na hostování do West Hamu

Premier League - Harry Maguire by mohl zamířit na hostování do West Hamu

Harry Maguire by mohl zamířit na hostování do West Hamu © football365.com - Zdá se, že Manchester United je připraven nechat odejít Harryho Maguira. Ten by mohl zamířit na hostování do West Hamu

0

Líbilo se

17.01. - Začíná se zdát, že dny Harryho Maguira v Manchesteru United budou brzy sečteny. Pod trenérem Erikem ten Hagem ztratil kapitánskou pásku, místo v základní sestavě a celkově se obránce nyní moc nedostává do hry. Rudí ďáblové tudíž už možná usoudili, že je čas nechat svého bývalého kapitána odejít. Na stole jim údajně leží nabídka na hostování od West Hamu.

Kladiváři potřebují zkušeného obránce, který by přinesl do jejich řad klid a pomohl jim s bojem o záchranu. Přijít by ideálně měl již teď v lednu. Podle deníku Mirror si jako cíl na hostování vyhlédli Harryho Maguira. United jsou připraveni hráče prodat se značnou ztrátou oproti nákupní ceně 80 milionů liber, za které do červené části Manchesteru v roce 2019 přišel. Přestup stále drží cenový rekord, Maguire je nejdražším obráncem historie.

Harry Maguire 2022-23

United však s prodejem hráče nejspíše počkají do léta, takže by Maguirovi mohlo prospět hostování do týmu, kde hrají Tomáš Souček a Vladimír Coufal. West Ham se připravuje na odchod Craiga Dawsona a anglický reprezentant splňuje podmínky pro Dawsonovo nahrazení.

Za United odehrál letos celkově třináct utkání, v Premier League strávil na trávníku čtvrtinu veškerého odehraného času týmu v soutěži. Na serveru Transfermarkt hráčova hodnota spadla již na 30 milionů Euro. Na post středního obránce se v poslední době přesunul Luke Shaw, který dříve zastával roli levého beka. Špatně však nezahrál na Mistrovství světa. Nastoupil do všech zápasů Anglie a trenér anglické reprezentace Gareth Southgate ukázal, že Maguirovi stále věří.

Tournament specialist Harry Maguire is king among defenders in Dream Team World  Cup

Manchester United vyzvou v příštím zápase Crystal Palace a s nasazením Maguira se znovu nedá moc počítat. V neděli pak sehrají zápas na Emirates Stadium proti prvnímu celku Premier League Arsenalu. To osmnáctý West Ham sehraje v sobotu důležitý duel o záchranu s předposledním Evertonem.

Nikolas Kočica / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 17.01. Odpovědět

Popření- zatím zůstane Smajlík 6

DeviI
Nejnovější články