Zpět na » Premier League » Manchester United prodloužil smlouvy s Rashfordem, Shawem, Dalotem a Fredem. U de Gey se čeká

Manchester United prodloužil smlouvy s Rashfordem, Shawem, Dalotem a Fredem. U de Gey se čeká

Manchester United prodloužil smlouvy s Rashfordem, Shawem, Dalotem a Fredem. U de Gey se čeká © eveningnews24.co.uk, fotbalportal.cz - Hráči United prodloužili smlouvy

1

Líbilo se

20.12. - Na Old Trafford před návratem Premier League řešili a řeší stávající kontrakty. U Marcuse Rashforda, Luka Shawa, Dioga Dalota a Freda došlo k prodloužení o rok. Jejich nové smlouvy tak vyprší na konci sezóny 2023/2024. Stejný krok ještě nebyl učiněn v případě smlouvy Davida de Gey, s nímž klub vede podle všeho pozitivní jednání o možné nové smlouvě.

Manchester United využil roční opce na prodloužení smluv Marcuse Rashforda, Luka Shawa, Dioga Dalota a Freda do konce sezony 2023/2024.

U kontraktu Davida de Gey se čeká na další kroky. Španělský gólman ještě s klubem neprodloužil. Ovšem intenzivně se vedou jednání o nové vylepšené smlouvě. Vypadá to, že by se měly všechny strany brzy domluvit.

Útočník Marcus Rashford, který byl spojován s možným odchodem do Paris Saint Germain, je s osmi góly ve všech soutěžích nejlepším střelcem United v této sezoně a třikrát se trefil i během postupu Anglie do čtvrtfinále mistrovství světa v Kataru.

Rashford a ostatní hráči United zahájí sezonu Premier League 27. prosince, kdy přivítají Nottingham Forest. Ještě předtím se však ve středu utkají s Burnley ve čtvrtém kole Carabao Cupu.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články