Zpět na » Premier League » Překvapivý návrat do Premier League. Diego Costa je novou posilou Wolves

Premier League - Překvapivý návrat do Premier League. Diego Costa je novou posilou Wolves

Překvapivý návrat do Premier League. Diego Costa je novou posilou Wolves © skysports.com - Diego Costa

0

Líbilo se

12.09. - Letní přestupové okno už je sice téměř dva týdny uzavřeno, velice zajímavou posilu nicméně dnes představili Wolves, se kterými podepsal jako volný hráč smlouvu do konce sezóny španělský útočník Diego Costa. Už třiatřicetiletý někdejší střelec Chelsea přichází nahradit zraněného Sašu Kalajdžiče.

Třiatřicetiletému bývalému španělskému reprezentantovi brazilského původu bylo dnes uděleno pracovní povolení, po kterém někdejší útočník Chelsea zpečetil svůj návrat do Premier League podpisem smlouvy s Wolves.

Ti sáhli k zisku Diega Costy, který v lednu opustil brazilské Atlétiko Mineiro, za které v sezóně 2021 odehrál 18 zápasů s pěti vstřelenými brankami, v reakci na zranění nové posily Saši Kalajdžiče.

Pětadvacetiletý vytáhlý útočník, o kterého v létě stál také Manchester United, totiž hned při svém premiérovém startu za Wolves po příchodu za 15 milionů liber ze Stuttgartu utrpěl vážné zranění kolene, které ho dlouhodobě vyřadí ze hry.

Vedení klubu tak rychle přikročilo k podpisu kontroverzního Diega Costy a to navzdory tomu, že bývalý hráč Atlétika Madrid od prosince loňského roku neodehrál soutěžní zápas.

Diego Costa byl sice po odchodu z Atlétika Mineiro, kde mu vypršela smlouva, spojován s podpisem s brazilskými Corinthians, až do příchodu do Wolverhamptonu ale zůstával bez klubu.

Nyní se však může těšit na svůj návrat na pažity anglické Premier League, zatím však není jisté, zda jej kvůli slabé herní vytíženosti vybere manažer Wolves Bruno Lage už do sobotního utkání proti mistrovskému Manchesteru City.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 14.09. Odpovědět

Návrat idiota

DeviI

Tak to je hustý Smajlík 4

Zdenek1307
Související odkazy
Nejnovější články