Zpět na » Premier League » United uvažují o Sašovi Kalajdžičovi ze Stuttgartu. On sám by na Old Trafford tuze rád

Premier League - United uvažují o Sašovi Kalajdžičovi ze Stuttgartu. On sám by na Old Trafford tuze rád

United uvažují o Sašovi Kalajdžičovi ze Stuttgartu. On sám by na Old Trafford tuze rád © thesun.co.uk, fotbalportal.cz - Saša Kalajdžič

1

Líbilo se

13.08. - Vypadá to, že vedení Manchesteru United trochu panikaří a chce přivést nějakého útočníka za každou cenu. Už opustili plán na získání Marka Arnautoviče. Nyní se podle všeho zaměřují na jeho krajana - na Sašu Kalajdžiče. Ten hájí barvy Stuttgartu a do konce smlouvy mu zbývá pouhý rok. Nemusel by tedy být tak drahý. Sám hráč do Manchesteru chce.

Saša Kalajdžič je jedním z řady útočníků, které si Manchester United v létě vyhlédl, a zdroje blízké stuttgartskému útočníkovi tvrdí, že chce přestoupit na Old Trafford.

Rakouský internacionál Kalajdžič vstoupil do posledního roku své smlouvy a předpokládá se, že o něj má Manchester United zájem, protože Erik ten Hag se snaží posílit své útočné řady před uzavřením okna.

Trenér rakouské reprezentace a bývalý dočasný manažer United Ralf Rangnick však prohlásil, že Kalajdžičův vývoj by nebyl nikterak narušen, kdyby zůstal ve Stuttgartu.

Hráč však ve svých 25 letech cítí, že nastal čas na novou výzvu. V 58 zápasech za Stuttgart ve všech soutěžích vstřelil 24 gólů.

United už letos v létě přivedli obránce Lisandra Martíneze a Tyrella Malaciu spolu se záložníkem Christianem Eriksenem, ale ten Hag nedokázal posílit v útoku.

Vzhledem k současnému zranění Anthonyho Martiala a obavám o budoucnost Cristiana Ronalda hledají United další možnosti směrem dopředu.

Přišli o útočníka Benjamina Šeška, který se příští léto připojí k RB Lipsko, a nedávno stáhli svůj zájem o Marko Arnautoviče z Boloni.

United strávili velkou část přestupového okna pronásledováním svého hlavního útočného cíle Antonyho, ale dlouho se ukazovalo, že Ajax si ho plánuje ponechat a očekával by, že se to změní jen těsně pod hranicí 70 milionů liber.

Zvažují přestup křídelníka Codyho Gakpa z PSV Eindhoven, který má stejného agenta jako Ten Hag, a to za 35 milionů liber.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Sascha, bleib lieber in Stuttgart ????

Pro-Wazz

Aby nebyl Šašo v United tuze rád, když tam padají pečení holubi sami do huby. Tam se totiž nikdo nepředře a konto utěšeně narůstá Smajlík 11

pavelprvni

V United už uvažovali o tolika hráčích, že by z toho byla pomalu další jedenáctka Smajlík 5 Uvažovali - ale to je tak všechno .... Už jsem to psal jinde - budou pořád jenom uvažovat, protože ti lepší hráči se do United nehrnou. Jelikož a protože přestupová politika amatérského vedení stojí za .... víte, za co .... Bůh ochraňuj United Smajlík 14 Smajlík 14

pavelprvni

Náhodou není špatný. Byť žádná extratřída, ale potenciál tam je. Řekl bych, že si nemůžeme v této situaci bůh ví jak vybírat...

AVSuvorov

to sme mohli rovnou podepsat zpátky Welbecka, který byl ještě před měícem bez smlouvy...u vlašotvek válí takže by i u nás neudělal ostudu..měl jsem ho vždycky rád za jeho nasazení v zápasech i když na mě spíš působil jako průměrák, tak na hřišti nechal pro United duši

MUFC_RedArmy

Pravda no, ale to zakončení hrůza.

AVSuvorov
Související odkazy
Nejnovější články