Zpět na » Premier League » Liverpool se údajně zajímá o Saného z Bayernu

Premier League - Liverpool se údajně zajímá o Saného z Bayernu

Liverpool se údajně zajímá o Saného z Bayernu © skysports.com - O Leroye Saného se zajímá Liverpool

0

Líbilo se

05.08. - V Manchesteru City patřil mezi jednu z hvězd, která ale nikdy úplně nepasovala pevně do základní 11 Pepa Guardioly. Vybral si tak návrat do Německa a podepsal smlouvu s Bayernem. Po 2 sezónách tu ale jsou zvěsti, že by Leroye Saného rád na Anfield Road přivedl jeho krajan Jürgen Klopp. Bayern bude naslouchat nabídkám ve výši 50 milionů eur.

Sané je jedním z mnoha odchovanců Schalke, kteří se prosadili do velkého fotbalu. Poprvé se prosadil v sezóně 14/15, kdy v dresu celku z Gelsenkirchenu naháněl obránce Realu Madrid jako zkušený mazák. Za částku okolo 50 milionů eur pak přestoupil do Manchesteru City. Během 4 sezón vstřelil 37 gólů a na 46 přihrál. Poslední sezónu ale kvůli zranění vynechal. Už tehdy měl ale namířeno do Bayernu. Částka by to nebýt zranění mohla být mnohem vyšší než konečných 60 milionů, které německý reprezentant stál.

Nehraje zle. Ale všichni od něj čekali víc. Jak s oblibou o Saném říkám, je svým vlastním stínem. Jeho hra v Manchesteru byla na úplně jiné úrovni. Čísla 6+9 a 7+7 zkrátka nejsou čísla pro hráče s cenovkou 60 milionů eur. A v Bayernu v poslední době rozhodně neměl neotřesitelnou pozici.

Jeho agent ho dokonce nabízel Realu Madrid. Carlo Ancelotti ale řekl, že posilovat již nehodlá, a tak Sané měl zůstat v Bavorsku. Gólem dokonce pomohl k vítězství v superpoháru. S příchodem Maného ale dost možná jeho šancí ještě ubude a odchod by pro něj mohl být ideální možností. A Klopp je údajně jeho velkým fanouškem. Částka, kterou ale klub dal za Darwina Nuňeze, se zdá být na toto léto maximem. Že by Liverpool za Saného zaplatil dalších 50 milionů eur je tak poměrně nepravděpodobné.

David Suchý / 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články