Zpět na » Premier League » Gólmanské rošády v Anglii: Dotknou se i Martina Dúbravku?

Premier League - Gólmanské rošády v Anglii: Dotknou se i Martina Dúbravku?

Gólmanské rošády v Anglii: Dotknou se i Martina Dúbravku? © Koláž - Ace Football - Dúbravka do Leicestru?

1

Líbilo se

04.08. - Poté, co Newcastle získal do brány anglického reprezentanta Nicka Popea, se stále více spomína možný odchod slovenského gólmana Martina Dúbravku ze severovýchodu Anglie. Největším zájemcem má být konkurenční Leicester, který po nedávném odchodu dlouholeté opory a kapitána Kaspera Smeichela do Nice, zůstal bez jedničky.

Konkurence v podobě Popea bude pro "Heca" pravděpodobně velkým soustem a tak je možné, že se rozhodne odejít do klubu, ve kterém bude pravidelně chytat. Foxes jsou na první pohled výbornou volbou, navíc Magpies se zajímají o Jamese Maddisona, kterého se však lišky nechtějí vzdát. Uvolnění Dúbravku opačným směrem by mohlo přesvědčit Foxes, aby zmírnili svůj postoj a posunout se v jednáních. dost pomoci.

Leicester po odchodu kapitána a legendy klubu Kaspera Smeichela, který po jedenácti letech zamířil do Nice, znamená, že Brendan Rodgers má aktuálně v brance k dispozici jenom dvojici Ward a Iverssen. Místo jednotky je tak volné a právě Dúbravka je prioritou na tenhle post.

Dúbravka se o své budoucnosti nedávno vyjádřil pro Chronicle Live: "Samozřejmě mám ambice hrát a nebudu to skrývat, je to pro každého stejné. Brankářská pozice je speciální a jedinečná, jen jeden může být na hřišti. Uvidíme však, co život přinese."

"Ve skutečnosti se nic nezměnilo. Konkurence je dobrá pro každého. Řekl jsem to mnohokrát, všude, kde jsem předtím hrál, jsem musel o svou pozici bojovat. V předsezónním období jsem udělal všechno, co jsem mohl, teď je to už na manažerovi, který rozhodne," dodal bývalý hráč Sparty či Žiliny.

Působení Martina Dúbravku v dresu Newcastle United, by tak mohlo po čtyřech letech skončit. Přestup do Leicesteru by mohl být správným kariérním krokem, v jeho dresu by se mohl stát dlouholetou jedničkou a ještě více se zapsat do historie Premier League.

Patrik Binder / chroniclelive.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články