Zpět na » Premier League » David de Gea vzkazuje svým spoluhráčům: Ti, kteří nechtějí zůstat, ať prostě odejdou

Premier League - David de Gea vzkazuje svým spoluhráčům: Ti, kteří nechtějí zůstat, ať prostě odejdou

David de Gea vzkazuje svým spoluhráčům: Ti, kteří nechtějí zůstat, ať prostě odejdou © manutdtimes.com, fotbalportal.cz - De Gea má vzkaz pro spoluhráče

12

Líbilo se

23.05. - Manchester United v posledním kole jen podtrhl svou bídnou sezónu. Prohrál na půdě Crystal Palace 1:0. V ligové tabulce skončil až na šestém místě a bude hrát pouze Evropskou ligu. Mohlo být dokonce ještě hůř, ale sedmý West Ham jeho zaváhání nevyužil. V tom případě by se Red Devils představili v příštím ročníku Evropské konfereční ligy. David de Gea měl pro spoluhráče jasný vzkaz.

United prohráli na hřišti Crystal Palace 1:0, a ukončili tak katastrofální sezónu, v níž zaznamenali nejnižší počet bodů v historii Premier League, ale Brighton porazil West Ham 3:1 a zajistil Rudým ďáblům postup do Evropské ligy.

Red Devils, o nichž se na začátku sezóny mluvilo jako o uchazečích o titul, se v této sezóně pozoruhodně zhroutili a jejich tým se ocitl v chaosu, přičemž budoucnost mnoha hráčů visí ve vzduchu.

David de Gea se nenechal vyvést z míry, když vynesl svůj verdikt nad sezónou týmu a varoval ty v kabině, kteří podle něj postrádají oddanost věci.

„Je to stejný pocit. Úroveň, kterou jsme předvedli v posledních třech nebo čtyřech měsících, nestačí na to, abychom vyhráli zápas Premier League, byli jsme nedbalí, ztráceli jsme lehké míče kolem naší rozehrávky, není možné vyhrávat zápasy,“ řekl De Gea pro MUTV.

„Chci být pozitivní, zapomenout na tuto sezónu. Nový manažer byl na tribuně, takže to je dobrý signál. Doufám, že pro příští sezónu to bude lepší - to už je minulost. Všichni víme, že to byla špatná sezona, pro všechny.“

„Lidé, kteří nechtějí zůstat, prostě odejdou, a ti, kteří v klubu opravdu chtějí zůstat a chtějí za něj bojovat, si v létě odpočinou, připraví se duševně i tělesně a budou připraveni bojovat i v příští sezoně.“

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Kam by chodili když mají výplatu bez práce Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

TuffGong

Ano, jenom ti co touží s United vyhrávat, ne ti co jsou v klubu jenom kvůli penězům. DDG borec. Smajlík 7

AVSuvorov
Nejnovější články