Zpět na » Premier League » Traorého přestup do Tottenhamu se zaseknul, ve hře zůstává Barcelona

Premier League - Traorého přestup do Tottenhamu se zaseknul, ve hře zůstává Barcelona

Traorého přestup do Tottenhamu se zaseknul, ve hře zůstává Barcelona © Sky Sports - Adama Traoré nadále koketuje s odchodem z Molineux

1

Líbilo se

27.01. - Některá média pokládala odchod Adamy Traorého z Wolverhamptonu Wanderers do Tottenhamu takřka jako hotovou věc, opak je ale pravdou. Jednání mezi oběma kluby stagnují a konsenzus se aktuálně zdá být v nedohlednu. Pořádně zamíchat kartami by navíc mohla třetí strana. Tu představuje Barcelona, která rovněž o rychlonohé křídlo dlouhodobě stojí.

V jednu chvíli se zdálo, že už jen poslední detaily zbývají k tomu, aby Traoré ještě v lednu změnil adresu. To se sice stále ještě může stát, s největší pravděpodobností se však nebude stěhovat na sever Londýna. Ačkoliv se totiž Spurs dohodli se samotným hráčem na čtyřleté smlouvě, jednávání s Wolves k ničemu kloudnému nevedla.

Tým vedený portugalským trenérem Brunem Lagem nadále do značné míry počítá s prodejem 26letého španělského reprezentanta, nejdříve ale bude muset najít jiného kupce. Zatímco Tottenham požadované přestupní částce nakonec nevyhověl, pozitivnější přístup by možná mohl mít jiný velkoklub.

Zahraniční zdroje se během posledních dní začaly stále více k přiklánět k Barceloně jako dalšímu zájemci o Traorého služby. Tento přestup už byl v minulosti několikrát zmiňován a sám odchovanec Blaugranas má chuť se na Camp Nou vrátit.

Dalším nosným argumentem pro přestup by navíc pro katalánského giganta mohl být údajně skvělý vztah Traorého s bývalým hráčem a nyní již koučem Xavim. Ten by navíc nechal svalovce nadále hrát v ofenzívě, narozdíl od Antonia Conteho, který by jej v Tottenhamu viděl spíše na pozici křídelního obránce.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články