Zpět na » Premier League » Arsenal a Tottenham Hotspur odstupují ze hry o kanonýra Dušana Vlahoviče. Kvůli čemu?

Premier League - Arsenal a Tottenham Hotspur odstupují ze hry o kanonýra Dušana Vlahoviče. Kvůli čemu?

Arsenal a Tottenham Hotspur odstupují ze hry o kanonýra Dušana Vlahoviče. Kvůli čemu? © goodwordnews.com - Dušan Vlahovič

1

Líbilo se

28.12. - BULVÁRNÍK Arsenal i Tottenham Hotspur zvažují, že odstoupí z boje o podpis vyhledávaného útočníka Fiorentiny Dušana Vlahoviče. Srbský útočník, který si díky svému hernímu stylu vysloužil srovnání se Zlatanem Ibrahimovičem, se díky svým střeleckým statistikám ocitl v hledáčku mnoha evropských velkoklubů, Arsenalu a Tottenhamu se ale nelíbí jeho mzdové požadavky.

Vlahovič si letos vysloužil pozornost těch největších evropských klubů díky svým střeleckým výkonům. Nejenže v nové sezóně nastřílel 16 branek ve 20 zápasech, ale celkově má v letošním kalendářním roce na kontě už 33 gólů, čímž v Itálii vyrovnal rekord Cristiana Ronalda.

Díky tomu je stále teprve 21letý útočník společně s Erlingem Haalandem mnohými odborníky považován za jednoho z nejtalentovanějších útočníků planety a jeho bleskový vývoj neunikl ani největším evropským klubům.

Vlahovič byl v posledních týdnech často spojován především s přestupem do Anglie, kde o něj jeví velký zájem Arsenal a Tottenham Hotspur, oba kluby ale podle informací deníku The Express zvažují, že budou novou posilu do útoku hledat jinde.

Oba celky totiž odrazují vysoké mzdové požadavky hráče, který si přeje plat ve výši 200 tisíc liber týdně, a vše ještě umocňuje i jeho vysoká cena 65 milionů liber, které za svoji hvězdu žádá Fiorentina.

Ta chce z hráčova přestupu vytěžit co nejvíce, navzdory jeho blížícímu se vypršení kontraktu za 18 měsíců, jelikož Vlahovič ve Florencii odmítl podepsat nový kontrakt.

Arsenal tak nového útočníka, který by mohl nahradit bývalého kapitána Pierra-Emericka Aubameyanga, bude zřejmě hledat jinde. Očekává se, že 32letý útočník po svém posledním prohřešku odehrál své poslední utkání za Kanonýry a v lednu si bude hledat nový klub.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Více informací o ACF Fiorentina naleznete zde.

Vít Sedlák / express.co.uk, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články