Zpět na » Premier League » Ralf Rangnick nařídil Paulu Pogbovi, aby se z Dubaje vrátil do Carringtonu a pokračoval v rehabilitaci tam

Ralf Rangnick nařídil Paulu Pogbovi, aby se z Dubaje vrátil do Carringtonu a pokračoval v rehabilitaci tam

Ralf Rangnick nařídil Paulu Pogbovi, aby se z Dubaje vrátil do Carringtonu a pokračoval v rehabilitaci tam © thesun.co.uk - Paul Pogba během tréninku v Dubaji

5

Líbilo se

11.12. - Hvězdě Manchesteru United nařídil Ralf Rangnick návrat z Dubaje zpět do Carringtonu. Podle trenéra má Paul Pogba pokračoval v rehabilitaci po zranění stehna, protože stále není stoprocentně fit. Předchozí manažer Ole Gunnar Solskjaer dovolil Pogbovi, aby pracoval v Dubaji na zotavení ze zranění stehna, které utrpěl před měsícem v mezinárodní službě.

Rangnick řekl: „V úterý jsme spolu mluvili po telefonu. Byl stále v Dubaji. Očekává se, že se dnes vrátí a v neděli se pak poznáme osobně. Měli jsme telefonát asi 10 až 15 minut.“

„Řekl mi, že se zlepšuje, ale evidentně stále není úplně fit.“

„Podle toho, co jsem slyšel, bude trvat dalších pár týdnů, než bude zase fit na trénink, a pak, protože byl venku už nějakou dobu, bude trvat dalších pár týdnů, než bude fit na zápas."

„V první řadě musí být plně fit, aby mohl trénovat se zbytkem skupiny, pak ho musíme vyvinout fyzicky a takticky, aby byl také připraven hrát v Premier League."

Vzhledem k tomu, že Pogbovi v létě vyprší smlouva, může francouzský vítěz Mistrovství světa začít mluvit s kluby na kontinentu o možném přesunu do zahraničí v nadcházejícím roce.

Pogba has been keeping fans updated with his rehab on social media

Rangnick se zdá být docela spokojený s hráči, kteří jsou fyzicky dobře připravení, a které má k dispozici po vítězství 1:0 ve svém prvním zápase Premier League proti Crystal Palace a po prvním čistém kontu na Old Trafford od dubna.

Byl ohromen především výkonem v prvním poločase, protože hráči okamžitě zavedli jeho styl pressingu.

Rangnick řekl: „Základ toho, co jsme předvedli proti Crystal Palace, byl dobrý. Získat toto čisté konto bylo klíčové a doufejme, že se nám podaří získat další proti Norwich.

Kamil Zalabák / thesun.co.uk, fotbalportal.cz

Nejnovější články