Zpět na » Premier League » Přestup Attily Szalaie do Chelsea je prakticky hotovou věcí, prozradil trenér Maďarska

Premier League - Přestup Attily Szalaie do Chelsea je prakticky hotovou věcí, prozradil trenér Maďarska

Přestup Attily Szalaie do Chelsea je prakticky hotovou věcí, prozradil trenér Maďarska © dailypost.ng - Attila Szalai

0

Líbilo se

07.12. - BULVÁRNÍK Trenér maďarské fotbalové reprezentace Marco Rossi naznačil, že se Chelsea dohodla na přestupu jeho svěřence z národního týmu a vyhledávaného stopera Fenerbahce Attily Szalaie. Podle zpráv z Turecka, které se objevily minulý měsíc, Chelsea souhlasila s tím, že za Szalaie zaplatí v lednu přibližně 20 milionů liber.

Přestože spekulace kolem přesunu Szalaie na Stamford Bridge částečně utichly poté, co se v tureckých médiích objevily informace o dohodě mezi Chelsea a Fenerbahce, trenér Maďarska Rossi je znovu rozvířil svým komentářem na pondělním předávání cen Premio USSI.

Na otázku, jaký z jeho hráčů by si podle něj vedl dobře v Serii A, italský kouč trénující maďarskou reprezentaci odpověděl: Je těžké jmenovat jednoho hráče, ale řekl bych Attilu Szalaie, který hraje za Fenerbahce, ale myslím si, že půjde do Chelsea.“

„Velký zájem o něj měly kluby ve Španělsku, ale jeho přestup do Chelsea je prakticky hotovou věcí. Byl by to ale skvělý hráč i pro italský fotbal.“

Přestože dosud ani jedna strana zprávy o Szalaiově přesunu do Chelsea nepotvrdila, podle tureckých médií je vše připraveno na to, aby se Szalai v lednu přesunul na Stamford Bridge.

Szalai se řadí mezi opory klubu i reprezentace a svými výkony přitahuje pozornost předních evropských klubů, mezi kterými by měly být kromě Chelsea i Atlétiko Madrid nebo Juventus.

Chelsea bude muset v příštích měsících řešit pozici středního obránce, zvláště když Antonio Rudiger a Andreas Christensen stále nepodepsali novou smlouvu a stávající jim vyprší už po letošní sezóně.

Ke konci se blíží i kontrakty Thiaga Silvy nebo Cesara Azpilicuety, u obou ale panuje optimismus ohledně jejich další budoucnosti na Stamford Bridge.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 08.12. Odpovědět

Chelsea have made no proposal to sign Attila Szalai. He’s been scouted for long time as many other players in Europe, talks have never been opened. ???? #CFC...[Fabrizio Romano] 8.12.2021... co tam hulíte v té redakci...? Smajlík 2 Smajlík 2

Wazz
Související odkazy
Nejnovější články